Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomat zavarja hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat zavarja hogy könnyen elsírom magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudni kell rólam, hogy könnyen elsírom magam. Akàr filmen, örömtől, fájdalomtól, szóval könnyen. Sajna a barátommal vannak közöttünk néha problémák, amiket ha megbeszélünk, szintén sírni vagy legalább könnyezni szoktam. Eddig sosem volt ilyesmi, de legutóbb azt is fejemhez vágta a barátom, hogy “Nem igaz hogy miért kell mindig sírni, ettől nem foglak megsajnálni”. Hiába mondtam neki hogy nem tehetek róla, azt hiszi direkt csinálom. Mit tennétek ebben a helyzetben? 17L

2020. ápr. 28. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Elegge erzekeny vagy, tele vagy erzelemmel. Ez nem rossz. Azt ajanlom, hogy probalj meg megerosodni, es beszelj a baratoddal, kerj tole bocsanatot ezert (bar tudom nem tehetsz rola) de jol esne neki. Szoval megerosodes alatt azt ertem, hogy probalj meg "kevesebb" erzelmet kifejezni. Nehez lesz.
2020. ápr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Cseréld le a barátodat.
2020. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Ne sírd el magad
2020. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Én a másodikkal egyetértek. Egyáltalán nem baj, hogy ilyen vagy, és, hogyha ő nem tud így elfogadni akkor ott kell hagyni, nem érdemel meg.
2020. ápr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Nekem a férjem elfogadta és így szeret. Soshasem hitte, h. így akarom manipulálni.
2020. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Keress egy kevésbé érzéketlen barátot.

Már bocs, de elég taplónak kell lenni ahhoz, hogy ezen valaki fennakadjon.

2020. ápr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyes, ne haragudj, de miért kéne bocsánatot kérni? Ő ilyen, elvileg így fogadta el a lányt. Pasiként azt mondom amit a srác produkál az a viselkedés legalja és őszintén sajnálom a csajt, mivel ő ilyen érzelmes ezért nehezére fog esni neki a szakítás, lehet nem is lesz rá képes.
2020. ápr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is könnyen elsírom magam. (egy baleset óta, ami a párommal volt konkrétan nincs olyan amin ne tudnám el sírni magam)

Nem tudok ellene mit tenni, szerintem ezt ő is tudja.

Ezt már az én fejemhez is oda vágták, nem a barátom de itthon sokszor. Ezzel nem tudod megoldani, ettől nem sajnálnak.

De ha a baratodat zavarja akkor inkább vele kéne ezt megbeszélned nem gondolod?

Ne itt kérdezd mit tegyel, hanem vele beszéld meg.

2020. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#1 bocsánatot kérni? Te jól vagy?

Én biztos nem kérnék azért bocsánatot, főleg hogy ő mondott ilyent.

2020. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérj bocsánatot, inkább cseréld le a barátodat. Más bajok is lehetnek vele, ha már azt is manipulálásnak érzi ha elsírod magad
2020. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!