Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hiányzik az egyik exem érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik az egyik exem érdemes lenne így próbálkozni nála?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy lány akivel tényleg azt hittem hogy ő az igazi,jobban soha nem szerettem egyik lányt sem mint őt,szinte már rajongtam érte.


Viszont a kapcsolat nem volt valami egyszerű,folyamatosan megbántottuk egymást,lelkileg tönkre mentünk benne mind a ketten.

Mindig volt valami baja, szóval igazából nagyon hisztis lány volt,kicsit nagyképű,viszont mély érzésű és olyan különleges lelki világa volt mint egyik lánynak sem,és egyáltalán nem volt egy r..anc.


Én viszont az időben amikor vele voltam drogoztam,bandáztam stb (soha nem csaltam meg,és ő sem engem).

Amikor nálam volt folyton valamin összevesztünk,és fogta magát elment,majd vissza jött de tényleg ezt megcsinálta heti szinten legalább 2 szer. Nagyon más volt mint a többi lány akit eddig ismertem kb 25 lánnyal volt dolgom az egész életemben,de egyikkel sem tudtam elképzelni az életem úgy mint vele.


És mindennap gondolok rá pedig már 2 éve szakítottunk(azóta nincs is senkim és nem is kell). Egyszóval mit kéne tennem? Néha ránézek a facebookjára lelkileg totál kivan,ilyen lelki sérült posztjai vannak, talán ha egy barátja volt utánam.

Amúgy intézetben volt kisgyerek korában lehet azért ennyire más.


Ja és mellesleg elméletileg elköltözött Budapestre,és a probléma az hogy így kb 250 km-re van tőlem..


Szóval lenne e bármi értelme is foglalkoznom vele?


2021. máj. 8. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes. Eleve lehet mentális beteg, de hogy sérült, az biztos (nagy eséllyel ő már alapból tönkre volt menve lelkileg, aztán magával rántott, ezért is érzed másnak). Az életével neki kell törődnie, nem a te feladatod.


Foglalkozz inkább azzal, hogy te ne drogozz megint és a saját céljaidat építsd.

2021. máj. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Mentális beteg, és úgy tűnik te is. Ezért nem tudok tanácsot adni. Normális ember mindenesetre nem vágyna közös életre egy drámás, hisztis, élhetetlen görcsre, az ilyeneket dugja és dobja az ember.

Ha a barátnőm 1x is igy viselkedne, repülne, mert ilyen terrornak nem fogom kitenni magamat senkiért.

2021. máj. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért tök jó, hogy a csajról úgy beszéltek, mint egy db szrról, az bezzeg nem baj, hogy szegény kérdezőcske meg drogos bandákba járt.
2021. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 mondtam, hogy ő is beteg. Akit egy punci ennyire le tud húzni, az eleve nem állt stabil lábakon.
2021. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem minden embernek van valami mentális problémája,szóval azért mert valaki sérült lelkileg nem hiszem hogy más lenne a többi embernél.
2021. máj. 8. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!