Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek érdemes meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes meg próbálkoznom?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja összejöttem azzal a lánnyal akibe már nagyon rég óta szerelmes voltam. En is lany vagyok. A suliban csak egyik közös barátnőnk tudta hogy együtt vagyunk. Később barátnőm rájött hogy egy masik lány is rájött arra hogy együtt vagyunk és azt mondta hogy ő ezt nem borja tovább a titkolózást meg a bujdosást és hogy neki ez a kapcsolat nem megy így és szakított velem. Viszont itt az év vége és jövőre mindketten gimibe megyünk ahol nem tudja semmi és nem értem hogy miért nem tudjuk akkor folytatni én készen állok arra hogy elmondjam másnak is De nem tudom higy vajon ő is. Nagyon szeretem őt és nem tudom elengedni. Szerintetek mit kellene tennem hagyjam az egészet vagy meg próbálkozzak?
2018. jún. 10. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Próbalkozni mindig lehet
2018. jún. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A remeny hal meg utoljara bro
2018. jún. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!