Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért érzem hogy nem vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem hogy nem vagyok már fontos neki?

Figyelt kérdés

A beszélgetésekből mindig úgy jövünk ki hogy én szervezem a randikat. Én teszek azért hogy megvalósuljanak ezek... Ritkábban tudunk kettesben lenni, de ha mégis össze jön akkor elcseszi valamivel (végig telefonozik stb)

A legfőbb baj az hogy ha van valami probléma akkor én mondom neki és szeretném megbeszélni. Viszont ő nem szokta említeni ha bármi is van (veszekedésnél hozza elő csak... Pl hát de te is ezt meg ezt csinaltad/mondtad)

Nos ez miért van? Annyira nem fontos a probléma helyre hozása a kapcsolat érdekében?


Másfél éve vagyunk együtt. Tavaly nyáron nagyon szerelmes volt belém. Látni lehetett rajta és mondta is. Ez tartott az iskola kezdésig, azaz kB 1 hónapig. Nekem is kB akkor kezdődött a rózsaszín köd amikor neki csak azzal a különbséggel hogy még mindig tart. Úgy érzem hogy olyan közömbössé váltam neki...


Helyre lehetne ezt hozni valahogy vagy már veszett ügy?

Nagyon jó érzés volt az az 1 hónap és őszintén hiányzik hogy úgy bánjon velem megint...


17L



2021. ápr. 29. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Próbáld meg vele megbeszélni, ha esetleg nem beszéltetek még róla. Ha nem megy, nem változik, akkor dobd ki 🤷‍♂️
2021. ápr. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De sokszor volt erről szó, azt mondta szeptemberben hogy ez egy átmeneti időszak... Csak az a baj hogy még mindig tart
2021. ápr. 29. 12:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit számosítva: 18 hónapból 1 hónap volt jó, az is a legelején, mikor még minden újdonoság. A többi egyre rosszabb és rosszabb. Ez nem valami jó arány és a próbálkozásaid ellenére sincs javulás, csak még rosszabb lett.


1 hónapért cserébe már 17-et a kukába dobtál, van értelme még többet kihajítani?

2021. ápr. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút egyértelműen kuka. A legjobb éveidet húzod le a klotyón egy érdektelen alakkal, akivel nyilvánvalóan nincs jövőd. Nem is értem miért nem 3 hónap után jutottál el ide gondolatban. Biztos mert tapasztalatlan vagy, és kapaszkodsz a múltba. Hát, ideje elengedni.
2021. ápr. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kuka, csak addig kellesz neki, míg tart a köd?

Ez a srác lehet oké, de még komolytalan, nem tudja milyen egy kapcsolat. Beszéld meg vele, hogy ez téged zavar, ha meg ezen nem képes változtatni, akkor úgyis lesz olyan, aki már érett egy kapcsolatra

20/F

2021. ápr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál róla, ő már csak kényszerből van veled, de nem akar nyíltan elutasítani (vagy nem mer, esetleg nem viszi rá a lelkiismerete).
2021. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!