Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt szünet a kapcsolatotokban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt szünet a kapcsolatotokban,mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Nem ilyen hónapokig tartóra gondolok ami alatt nagyjából ilyen nyitot kapcsolat szabályai vannak fent,hogy másokkal ismerkednek.


Hanem konkrét példa a miénk :D


Volt egy csúnya veszekedésünk tegnap,de tényleg nagyon csúnya dolgokat mondtam és igazából belátom hogy k*rva nagyot hibáztam és eszméletlenül,de őszintén hozzá teszem hogy ez az első párkapcsolatom és nincs viszonyítási alapom se nagyon hogy hogyan kell az ilyen szituációkban viselkedni.

Most azt kérte hogy legyen 2 hét szünet amég rendbe teszi a fejét,beszélgethetünk közben csak legyen egy kis szünet.


Nektek volt hasonló?

Mi volt a vége?


2021. febr. 3. 08:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,hálás vagyok érte!
2021. febr. 3. 13:14
 12/15 anonim ***** válasza:
A szünet általában azt jelenti hogy nem meritek kimondani a végét mert féltek hogy hiányoznátok egymásnak de per pill nem akartok egymástól semmit.
2021. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia! Megkérdezhetem, hogy végül hogy alakult?
2021. ápr. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szia!Végül nem lett két hét,hanem pár nap mert folyamatosan írtam neki és neki se volt jó hogy távolságot akar tartani.
2021. ápr. 28. 09:19
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor remélem már minden rendben!☺️
2021. ápr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!