Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A párom számítógép függő, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom számítógép függő, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan 4 éve vagyok együtt a párommal, 20 évesek vagyunk.

Másfél éve itt lakok a páromnál és a szüleinél (családi okok miatt).

A vírus miatt megszűnt a munkahelyem és itthon vagyok a párommal, aki szintén nem dolgozik, ő szeptemberbe megy Szentendrére tanulni 1 évre.

Addig dolgozni sem akar, mivel gépezéssel akarja eltölteni ezt a félévet.

Viszont engem az zavar, hogy én állandóan meglepem, kedveskedek neki, bókólok, szeretnék vele is időt tölteni, programokat.. de a párom annyira be van "savasodva" hogy számára csak a játszás létezik, kiskora óta ilyen függő.

Nem azt várom el tőle, hogy egésznap velem legyen, csak pár órát.. de erre se képes, ha meg is teszi akkoris csak azért, hogy utána hagyjam játszani..

mindennap elmondom neki, hogy ez nekem így nem jó, és hogy nem fogom ezt sokáig eltűrni mert elhagyom ha nem változtatunk ezen

de erre csak annyit mond, hogy tudtam hogy ilyen ember és így kell elfogadjam, ha nem tetszik akkor keressek mást..


Nagyon szeretem ígyis.. mit tegyek?

kinövi ezt valaha?


Előre is köszönöm a válaszokat! Puszilok mindenkit!😊



2021. jan. 26. 21:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

""de erre csak annyit mond, hogy tudtam hogy ilyen ember és így kell elfogadjam, ha nem tetszik akkor keressek mást..."

Azta, hát akkor keress, és nézd meg mi lesz a reakciója:o

2021. jan. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Ha szereted így is, akkor nem kell tenned semmit.
2021. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
szerintem szexeljetek egy jot és minden jora fordul
2021. jan. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
3-as megmondta megint
2021. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
Játszál vele te is.
2021. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2021. jan. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Lapát.
2021. jan. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%
Mit fog Szentendren tanulni? Ott nincs nagyon semmi. Valami szakkepzo talan van.
2021. jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
katonai altiszti suli
2021. jan. 26. 23:29
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Ülj le bele játszani, verd el abban a játékban, légy jobb nála, és soha többet nem ül le játszani azzal a játékkal.

Vagy, játsz vele.

2021. jan. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!