Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek ha nagyon szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha nagyon szerelmesek vagytok valakibe, de ő egy pillanat alatt képes eldobni?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, volt már hisztis barátnőm, ő hozzá képest földre szállt angyal. De most kb egyik napról a másikra szakitott, mert hogy én nem akarok vele lenni.

Minden hétvégén nála vagyok, sokszor már kellemetlen nekem.

Most egy péntek kimaradt, mert ment rokonokhoz a családdal, és mondta h menjek oda, de engem nem hívott ott senki hiaba már nem egyszer találkoztam velük, nekem ez illetlen kategória, hogy még ott is a családjan lógok. Így hát nem mentem majd holnap, gondoltam én,de már nem kell menjek és le is vagyok tiltva neki mindenhol. Szerintetek ez csak egy hiszti, vagy bele kell törődni?


A kapcsolatunkba egyébként sose volt baj, egyszer kétszer volt hasonló hisztikéje.


22F


2020. jún. 5. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Felhívnám (hacsak nem tiltotta le a telefon számomat is) egy kis időt várva, mondjuk ha ő ezt így ma csinálta, akkor holnap délelőtt.

Megkérdezném, hogy ezt megtudnánk-e normálisan beszélni, vagy ő akkor döntött, hogy az együtt töltött időt kidobjuk az ablakon egy sértődés miatt.

Lehet normálisan meg lehetne beszélni és békülni, de lehet sajnos nem.


Bár elég gyerekes ez a reakció tőle, főleg ha ilyen nagyon szerelmes, de az is lehet, hogy csak épp olyan pillanatban (napokban?) van, hogy könnyen meg lehet bántani.


Sajnálom, ami történt, remélem ki tudtok békülni és rendesen megbeszélni, hogy ilyen többször ne forduljon elő és mindkét fél legyen elfogadó a másik döntésével kapcsolatban.

Ha pedig nem sikerülne, volt más, talán lesz is majd más.

2020. jún. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Thispain ***** válasza:
Előfordult, hogy hasonló(vagy inkább valamilyen) okból nem voltál vele hétvégén?
2020. jún. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!