Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, már kezdek kikészü...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, már kezdek kikészülni?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy hosszú lesz, de aki végig olvassa azt megköszönöm. Szóval 17 éves fiú vagyok. Már két éve nincs barátnőm. A közelebbi barátaimnak már mind van. Az egyiknek pl most lesz 1 éves kapcsolata. Ebből kivehetitek ,hogy lehet, hogy irígy vagyok egy picit és tulajdonképpen igen, de nem azért kell nekem barátnő, mert hogy nekik is van már hanem azért, mert azt gondolom, hogy már érett vagyok ehhez. Magamat elfogadom, nyitott próbálok lenni mindenkivel. Az iskolában szüneteken szaladgálok, ha van időm beszélgetek haverokkal, 1-2 lány baráttal. Benne vagyok a várunkban működő diákparlamentben ahol vannak fiúk-lányok és ha úgy van beszélgetek velük. Ezeket mind azért írom le hogy lássátok, hogy van életem csak szimplán egy szerentsétlenség vagyok. Nem mondhatom azt hogy nem lett volna lehetőségem barátnőt szerezni, csak eddig mind akik kezdeményezni akartak párkapcsolati értelemben Ők nekem nem tetszettek, hiába jövök ki velük nekem ők csak lány barátaim maradnak mert nem tudok máshogy rájuk nézni. Én is igyeztem kezdeményezni, de azt nagyon kevesett amit folyton bánnok, de mikor ott van a lehetőség én gyakran hátrállok, mert nagyon nehéz úgy odamenni egy lányhoz hogy tudom, hogy nekem Ő tetszik és meg akarom őt ismerni mert nagyon bejön. Barátságos, nyitott, mosolygós, életvidám, maximalista, bizonyos helyzetekben igen féllős, rendetlen és kapkodós vagyok. Rock és pop műfajban mozgok leginkább, ha ez számít bár nem hiszem. Sportolok heti 3-4x igyekszek tenni magamért. Nem vagyok vékony, de kövér sem így kizárhassuk azokat a tévhitetben éllőket akik azt gondolják hogy azért nincs senkim mert dagadt vagyok. Nincs külső és tudtommal belső, hosszútávú betegségem sem. Egyáltalán nem tartom magam csúnyának és senkitől sem kaptam arra utaló jelet hogy ez nem így lenne. Én azt látom, hogy mintha nagyok lennének az igényeim egy lánynál, de ez nem is igaz feltétlenül, mert azt nem mondhatom igénynek, hogy a vékonyabb lányok jönnek be nekem, mert ez csak úgy van azaz nem én szabtam meg csak szímplán ez jön be, de persze ezek kötül se mindegyik. Belsőleg egy szerény, vicces, okos és vidám barátnőt tudnék elképzelni magam mellé, mivel én is ilyen vagyok a helyzetek többségében.

Mit tegyek, már kezdek kikészülni? Már nagyon zavar, hogy nincs senkim. Biztos valamit rosszul csinálok, de nagyon, de nem igazán tudom hogy mit.



2020. febr. 9. 20:17
 1/9 B25 ***** válasza:
91%

Csak vársz a megfelelő lányra, ez teljesen normális. A lényeg az, hogyha meglesz akkor ne félj kezdeményezni. Nyilván nehéz megtenni az első lépést de ez a férfi dolga. Nem szabad rettegni az elutasítástól mert nem dől össze a világ ha valaki nem ugyanígy érez mint te. Akkor nem ő volt a megfelelő személy, ennyi. Próba cseresznye.

Ne add fel!

20L

2020. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Ezt a kérdést még írd ki 87688*r.
2020. febr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 ezt most írtam ki először, küldesz egy linket légyszi amire gondolsz, hátha írtak kommentbe hasznosat?
2020. febr. 9. 20:32
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

Nem, jobb időtöltésem is van ennél bocs.

De szórakoztató is egyben.

2020. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Amit leírsz, abból egyértelműen az derül ki, hogy részedről ez egy "megfelelési kényszer", ami egyébként sok emberre jellemző, bármely életkort is tekintjük. Az emberek zöme azt hiszi, hogy neki illik vagy kell olyan viselkedést tanúsítani, mint a többiek esetében fennáll, és azért, hogy ők is abba a csoportba tartozzanak, ne legyen kirekesztettségi érzésük.
2020. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Ez egy elég erős és ezzel elgondolkodtató választ írtál, mert ez valamilye n szinten valóban mindenkiben benne van, de nem is ezért szeretnék magam mellé valakit. Én azért szeretnék barátnőt, hogy végre újra érezhessem azt, hogy szerelmes vagyok, azt, hogy pillangók repkednek a hasamban, azt hogy csókolhassak és szerethessek. Nem azért, hogy majd mutogassam, menőzzek vele, hogy nekem van barátnőm.
2020. febr. 9. 21:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az a baj, hogy már nagyon szeretnél barátnőt, és mindig ezen gondolkozol. Kicsit próbáld meg elengedni a témát. Ne aggódj, azok alapján, amit leírtál nincs baj veled, előbb-utóbb biztos találsz magadnak egy lányt. ;)

Ha bátrabb vagy, odamehetsz szimpatikusnak tűnő lányokhoz a suliban, utcán vagy bárhol, hátha lesz belőle valamit. Ezenkívül mást nem nagyon tudsz tenni. Vársz, ameddig találkozol egy számodra szimpatikus lánnyal és utána kezdeményezel. Sok sikert! 17/L

2020. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Valami szinten igen, de van hogy pár hétig elfelejtődik. Igyekezni fogok leszóllogatni lányokat. Nagy bajom nem lehet belőle :D
2020. febr. 10. 19:52
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Bajod biztos nem lesz belőle. :D Kb 3 kimenetele lehet a dolognak:

- nem lesztek szimpatikusak egymásnak, ezért semmi nem lesz belőle

- "csak" barátság alakul ki

- Megtalálod a keresett lányt ;)

2020. febr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!