Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van okom aggodalomra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés
Megneztem a telefonjat meg regebben talaltam benne olyat ami erdekes volt Ossze is vesztunk 2x utana megneztem Az utolsonal hisztizett. Odaadta de lattam rajta hogy nem tetszett neki es flegmazott...Azzal magyarázta hogy nem szereti ha valami a telefonjahoz nyul
2020. febr. 3. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs okod, igaza van. Nem vagy kapcsolatra alkalmas, ha nincs bizalom, a másik fél intimszférájának a tiszteletben tartása részedről.
2020. febr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok alkalmas kapcsolatra? Mar neharagudj de van okom ra hogy ne bizzak benne .. addig ameddig nem tudod hogy mi tortent addig ne minősíts koszi

Es amugymeg elkertem tole

O adta oda

2020. febr. 3. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Addig ameddig nem vagy képes rendesen kifejteni a problêmád, addig ne csodálkozz, ha ennyiből téged minősítenek.


Amúgy meg minden olyan kapcsolat halott, ahol már elszállt a bizalom, szóval ez csak vegetálás részetekről a kapcsolatban. Ha már másfelé kacsintgat, akkor nem szeret téged. Nem kell ezen semmit túlragozni.

2020. febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyebkent teljesen igazad van
2020. febr. 3. 11:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!