Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet 15-21 éves srácokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet 15-21 éves srácokkal legjobban ismerkedni? 16/L

Figyelt kérdés
2019. júl. 22. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Tinder

Anotalk

Bármilyen social media felület

Diszkó

Bulik

Ilyesmi

2019. júl. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Ja meg vannak akik a GYIK-et is erre használják

Szóval úgyis nem sokára kapsz erre a kérdésedre "szia velem ismerkedhetsz" válaszokat üzenetbe

Viszont itt ezt nem ajánlom

Nekem akárhányszor írtak itt az mind nagyon proli társaság volt

De nem úgy proli mint Nagy Blanka

Hanem tényleg proli

2019. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
#2 azért ez nem igaz. Nekem sikerült itt barátkozni, már találkoztunk is.
2019. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Hármas

Akkor te szerencsés vagy és tényleg örülök de szerintem nagyrészt nem ez a jellemző

2019. júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Én is szívesen barátkoznék itt emberekkel, de az a baj hogy nagyon hamar kimerül a téma, pedig szeretek beszélgetni ha megvan a megfelelő érdeklődés/téma/hangulat...stb bár azért 18 éves kor alá én nem mennék. :) 22/F
2019. júl. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Legjobban és sikeresebben a való életben, nem neten keresztül. Kezdésnek ott a suli, de ismerkedni bárhol lehet, nem hely függő.
2019. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én itt is találtam értelmes embereket,de természetesen a valóságban ismered meg igazán a másikat 20/F
2019. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
akár itt is :)
2019. júl. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!