Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első évfordulóra ez jó barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első évfordulóra ez jó barátomnak?

Figyelt kérdés

Hamarosan 1 éve leszunk egyutt 18 éves barátommal 😊

Egy romantikus estét szeretnék csak kicsit bonyolult így megoldani hogy szulokkel élek

Főzni mindenképp szeretnék valami olyat amit szeret + egy ahhoz illő ital

Szeretnék gyertyákat is elhelyezni, rózsa szirom az már szerintem túl csajos neki. Valami romantikus filmet letöltenék. Új fehernemu+harisnya amire csak egy szaten kontost kapnek fel.

Ajandeknak pedig: egyedi szerelmes lakat, fényképalbum teli képekkel

Nekem ennyi jutott eszembe

Nektek esetleg van még valami otletetek ami feldobná az egeszet?

17/L


2019. jún. 5. 22:28
 1/3 anonim válasza:

Szerintem ez mind tökéletes ajándék, tuti örülni fog neki.

Esetleg valami zenéket is kereshetsz, ami neki is meg neked is tetszik.

Szerintem nem is kell nagyon más venned neki, hiszen, ha most ellövöd a legjobb ajándék ötleteidet, mit adsz neki a következő évfordulóra, esetleg szülinapra, karácsonyra? 😉


Jól kitettél magadért, ezek szuper ötletek!

2019. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A romantikus filmek nem annyira kötik le a fiúkat, helyette valami jobb vígjátékot ajánlanék. A többi viszont aranyos és szexin is hangzik, nem hiszem hogy kéne ennél több. Ez egy szép estének ígérkezik.


Nem tudom mennyi zsebpénzed van és megtudod-e oldani, de egy hétvégére pl. kilehetne venni egy lakást, már egész jó áron megoldható. Akkor szülők nélkül ellennétek és nyugodtan együtt is tudtok aludni, azt csináltok végig amit akartok, feldobhatja a hangulatot. Nem kell fullos helynek lennie egyáltalán.

2019. jún. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jó ötlet egy lakás! Gondolkoztam rajta én is és még mindig képbe van. A romantikus filmet azért szeretném mert valahogy mindig nézünk mindenféle filmet de azt sose és már beszéltük hogy kellene😊

Köszönöm a válaszokat 😊 igen probalom odatenni nagyon ezt az alkalmat

2019. jún. 5. 22:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!