Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti félreértenétek ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti félreértenétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Ha számít, én 17/l vagyok az ostálytársam 18/f

Szóval azt tudni kell rólam, hogy nem vagyok egy nagy közösségi ember. Szünetekben általában vagy a telefonomon játszok, vagy csak gondolkodok és nézek ki a fejemből. A minap történt hogy szünetben gondolkodtam magamban és nagyba bambultam, mígnem fel nem "ébresztett" valami,és rájöttem hogy az osztálytársamat néztem, ő is engem bámult, és nem nézett el. Nem akartam csak úgy elnézni mert akkor azt hitte volna hogy őt "lesem", így néztem tovább. Utána rámmosolygott, és én is visszamosolyogtam.Kicsit olyan volt mintha zavarba hoztam volna. Nem szemezni akartam vele. Nagyjából az eset óta, elkezdett bókolgatni, dicsérni a külsőm, a stílusom, amit nem nagyon tudok hova tenni,mert semmi szép nincs rajtam. Konkrétan az a kategória vagyok hogy ha lemegyek a bányába feljön a szén. Sőt van egy gyönyörű barátnője. A fiú 1millió %, hogy semmit nem akar tőlem. Mondjuk én sem, mert bár egész jól néz ki, személyiségre még éretlen. Ti nem hinnétek hogy flörtölni akartam? Vagy csak én gondolom túl?


2019. febr. 24. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem akarsz tőle semmit,és ő se tőled,akkor minek agyalsz ennyire rajta?? Szerintem el tudja képzelni hogy simán csak elbambultál,nem kell ebbe beleképzelni semmit.
2019. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért agyalok, mert rossztulajdonságaim egyikének tudhatom, hogy hajlamos vagyok sokmindent túlgondolni, és apróságokon rágódni.
2019. febr. 24. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok:D minden túl kombinálok

de szerintem csak arnyosnak találta a helyzetet és mitcsináljon, ha jól megbámultad? xD

lehet ő is elgondolkodott, hogy miért nézted és azt hiszi, hogy mert bele vagy zúgva.

De ha nagyon akarod, akkor kérdezd meg tőle igy viccből

2019. febr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Daesh
2019. febr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kecske1205205 válasza:

A fiúnak lehet, hogy tetszel, lehet, hogy nem.

Az ember pszihológiailag úgy működik az ilyen helyzetekben, hogy ha valami történik vele és az kínos vagy félreérthető, akkor arra a tudatalattia rá koncentrál

Tehát lehet, hogy eddig is bókolt neked a fiú, csak nem vetted figyelembe vagy éppen jól esett, de nem vetted magadra

2019. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!