Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Úgy 1 hónapja egy ismerősömék megkértek, hogy korrepetáljam matekból a lányukat. A lány 16 éves, pár alkalom után lejött, hogy nyomul rám, nem is kicsit. Mostanra már odáig fajult a dolog, hogy fürdés közben küld képeket magáról, úgy, hogy a hab takarja. Nem tudom mit csináljak, próbáltam megértetni vele, hogy ezt ne, de nem sok sikerrel. Arra tudok már csak gondolni, hogy szólok az anyjának, de nem szeretném kínos helyzetbe hozni előtte. Nem akarok tőle semmit, talán, ha 5-6 évvel idősebb lenne, de így semmiképp.


25/f


2017. jún. 5. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy rendes fiú. Hát szerintem mondd azt neki, ha ezt nem fejezi be megmutatod az anyjáéknak, hogy mit művel. Ha nem hat, akkor beszélj a szüleivel.
2017. jún. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy te nem akarsz semmit se és ezt fejezze be, vagy ha nem, akkor szólsz a szüleinek.

És ha Facebookon küldi a képeket, akkor ott is írd le (ha eddig nem tetted meg), hogy ezt fejezze be, nehogy letagadhassa otthon, hogy te már mondtad neki, hogy nem akarsz tőle semmit sem

2017. jún. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!