Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen párkapcsolati...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen párkapcsolati problémákkal rendelkeztetek, és hogyan oldódott meg/fejeződött be ez a szakasz?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a dolgokra, hátha kapok belőle egy kis plusztudást. Köszi szépen előre is. Hali-hali.
2019. jan. 23. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Exbarátom sokkal idősebb volt mint én de annál inkább veszélyesebb volt.

-meglopott 100.000FT-al

-vert, nagyon féltékeny volt(felhívott hogy készítsek egy képet a szobamrol annyira, de közbe más lányokkal volt )

-allandoan megcsalt de ő lehetett másokkal, én a szobákat nem hagyhattam el

-zsarolt a Facebookon kamuprofilról

-fenyegetozott hogy öngyilkos lesz mikor kidobtam és ez még ment egy évig, mire elköltözött két megyevel arrébb. Ja..27eves sracrol beszélünk. Megoldás az volt hogy megszakitok vele minden kapcsolatot, mas kiutat nem láttam, de ez is hosszadalmas volt a zsarolasai miatt.


Nem tudom pontosan ilyen párkapcsolati

problémákra gondoltál-e a kérdésed alapján. Ha nem, akkor elnézést.

2019. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1es rohadt kemeny

És undorító amit művelt

Te szerencsésebb vagy mint az átlag mert hat a többi beveszi azokat a mondatokat hogy “ígérem többet nem csallak meg/ verlek meg, jobb leszek, meg fogok változni ” és társait

2019. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy igazából, hogy milyen problémákkal válaszoltok, csak kíváncsi vagyok, hogy mik fordulhatnak elő egy-egy párkapcsolatban. Köszi szépen a válaszodat! Illetve.. mint az utóbbi válaszoló, sajnállak, hogy egy ilyen barátod volt. Nyilván nem kellemes érzés visszagondolni rá. Bocsánat, hogyha bármiféle rossz érzést, vagy emléket felkeltettem benned!
2019. jan. 23. 18:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek megmaradnak az emberben. 1-es vagyok. Már azóta megtaláltam a párom és boldog kiegyensúlyozott párkapcsolatban élek. De mind az onbizalmamat újra felépíteni, mind azt ,hogy még meg tudjak bízni másban nagyon nehéz , hosszadalmas procedúra volt .
2019. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Féltékenykedés, hiszti.
2019. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az ötös válaszolóhoz lenne egy olyan kérdésem, miszerint...

hogyan vetett véget a féltékenységnek, vagy hogyan nyugodt bele, hogy tudta magát elterelni az ilyen problémák felől? Köszi! :D

2019. jan. 23. 20:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem szakított a féltékeny és hisztis fél a semmiért.
2019. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Óh! Most olvasom a nevedből, hogy férfi/fiú vagy. Azthittem, hogy egy srácról van szó a tulajdonságokon, de egy lányról akkor. Mondjuk.. a hisztis jelzőt nem néztem volna ki egy fiúból. Lényegtelen. Akkor egy lány volt. Köszönöm szépen! :)
2019. jan. 23. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!