Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok akik sokat akarnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik sokat akarnak hízni: miért szeretnétek?

Figyelt kérdés
Hány kilóról hány kilóra? Mi a célotok vele?
2018. dec. 27. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Én csak formásodni szeretnék picit.

55-ről 60-ra. 159 cm vagyok.

2018. dec. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert elment az eszük
2018. dec. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rossz kategória!
2018. dec. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy mire akarnak hízni. Mellre, seggre simán lehet. Gondolj bele Nicky Minajnak a tőgye meg a bulája mennyit nyomhat. Egy ovodás kiscsoport benne van fixen
2018. dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A husis lányokat mindenki jobban szereti!
2018. dec. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megoldható lenne hogy csak mellre és seggre egy kicsit, annak örülnék. Egyébként karcsú vagyok meg formás, alacsony termetem ellenére a lábaim hosszúak szóval egyébként minden tök jó, csak ha a domborulataim jobban domborodnának még jobb lehetne :)
2018. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert állandóan fázom, gyorsan leesik a vércukrom, pocsék az állóképességem, párna nélkül nem tudok széken ülni mert fáj a fenékcsontom, minden hosszában megfelelő nadrág, ruha és póló bő rám, ami meg nem bő, az túl rövid. Nagyon gyorsan elfáradok és könnyen megbetegszem. 18 évesen 14nek nézek ki, s mindez miért? Mert túlságosan sovány vagyok. Bizony, akármilyen hihetetlenül hangzik, a soványság is egészségtelen, nem csak a túlsúly. Zsírt felszedni nem tudok, egyszerűen túl gyors az anyagcserém. Az egyetlen módszer az, hogy megpróbálok izmot építeni, és mondhatom, hogy kezdek sikerrel járni. 165 centiméterhez 46 kiló voltam, amióta edzek sikerült felszednem két és fél kilót, és milliószor jobban nézek ki és jobban érzem magam a bőrömben. A célom 50 kiló minimum, az lenne az egészséges súly a magasságomhoz és az életkoromhoz.
2018. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

*utolsó vagyok, az egészséges kb 55 lenne, 50-től kerülnék ki az "alultáplált" kategóriából. Nekem már az is boldogság lenne.

Pedig igazából nem vagyok alultáplált, rengeteget zabálok

2018. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!