Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert akarnak mindig megvaltoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akarnak mindig megvaltoztatni a lanyok?

Figyelt kérdés
Tudni illik en nem nagyon allok keszen komoly kapcsolatra.Volt egy nagyon nagy csalo

2015. aug. 13. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudni illik nem írtad le miért szeretnének megváltoztatni.
2015. aug. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Veletlenul elkuldtem...Szoval volt egy nagy csalodasom ami miatt nem allnek keszen ra.Azert ismerkedek lanyokkal,keresem a kalandot.Es mindegyik belemszeret egy ido utan pedig elmondtam hogy nem akarok semmit.Viszonylag makacs vagyok es jol meg vagyok baratno nelkul,de az osszes meg akar valtoztatni.Hogy csak veluk legyek. Nem tudom hogy mit kene tennem.Ezentul ne ismerkedjek.Allitolag jo pasi vagyok,adok magamra meg sportolok de en ezt a sok erzelmet meg szerelmet nem birom...Otletek?
2015. aug. 13. 11:19
 3/4 anonim ***** válasza:
kérdező, végre valaki ugyanezen a véleményen van, erre én is kíváncsi lennék hogy miért
2015. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert ilyenek a nők!

Hozz önállóan döntéseket, de azért a döntések mindig legyenek összhangban azzal, amit gondolnak.

2015. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!