Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj az, ha 18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj az, ha 18 éves létemre szívesebben járnék egy normális 14 évessel, mint egy tipikus korombeli plázacica lánnyal?

Figyelt kérdés
Természetesen tudom, hogy a korombeli lányok közt is vannak normálisak, én elsősorban velük ismerkedem. Sőt, csak velük ismerkedem. Na, de a mai korombeli lányok nagyrésze olyan, hogy ha választanom kéne egy normális 14 éves közt és egy ilyen tipikus 17-18 éves tiniribizli közt, akkor inkább a 14 évest választanám. Ez baj szerintetek? Ettől függetlenül persze, ahogy írtam is, korombeli lányokkal ismerkedem.

2018. okt. 12. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Egyáltalán nem baj. Velem is ugyanez van. Főleg korombeli lányok közül próbálok rendeset keresni(csak azt nem tudom pontosan, hogy hol találjam őket). Sok helyen csak a plázatöltelékeket látom. És én is inkább egy rendes 14 éveset választanék, egy 17 éves "ribizli" helyett.

De egy 16/17/18 éves rendes lány lenne a legjobb számomra. De a korosztályokat nem lehet megítélni, a 14 évesek között is ugyanúgy el vannak szaporodva a "ribizlik", mint a 17-18 évesek között. És mindkét korosztályban vannak rendesebb lányok is. Csak az a baj, hogy a rendesebb lányok általában visszahúzódóbbak.

17/F

2018. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura. Mondom úgy, hogy én is megtenném, de ettől függetlenül nagyon kevés ember ismerkedne nála 4 évvel fiatalabb lánnyal.
2018. okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 Én nem ismerkedek 14 évesekkel. De ha megismerkedek egy lánnyal, jól érezzük magunkat, stb. és kiderül, hogy csak 14 éves, én nem zárnám ki a kapcsolatot. De ettől függetlenül korombeli lány kéne, aki normális is persze. Mindenesetre ez inkább csak elméleti kérdés, lehet gyakorlatban inkább választanám a 18 évest pár menetre, nem tudom.


Köszönöm a válaszokat!

2018. okt. 13. 14:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak vigyázz, nehogy 40 évesen is így gondold majd! :D

Mostmég, bár sok az a 4 év, de ha tudsz várni azokkal a bizonyos dolgokkal, akkor nem olyan nagy gond. Viszont 40 évesen, ha tudnál is rá várni, akkor sem lenne normális, ha járnátok...


Én 20/F vagyok, egy 16-17 évessel még járnék, ha normális(és ha nem lenne barátnőm), de 14 évessel már nem, mert a kishúgom is annyi és az már egy icipicit beteges lenne. :/ Meg amúgy is, a 14 évesek minden értelemben kislányok még, még akkor is ha amúgy olyanok, mint a húgom, vagyis normálisak. :D

De egyébként húgom most egy 18 évessel jár és szeretik egymást, látom. :)

2018. okt. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem elég fura, tekintve hogy 15 és minden lány akit ismerek 13-és 16 között az meg "plázacicásodott" szóval ez nem csak a te korosztályodnál van, de pls maradj ott, nem kellek a lányoknak ha járhatnak 18 évesekkel akik meg vesznek nekik cuccokat...
2018. okt. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En 14/L vagyok, es En is Inkabb a 18-9 évesekkel kezdenek ki mint egy korombelivel. Lehet az is közrejátszik, higy magas vagyok :D(173cm) es tenyleg elszaporodtak a ribizlik mar az iskolánkban a 12 evesek járnak
2018. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!