Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Normalis hogy regebben egy...

Normalis hogy regebben egy eve plazacica stilusuan oltozkodtem, most meg uzletasszony stilusban?

Figyelt kérdés
17L vagyok,regebben plazacica voltam, eros smink,mayochix,tally weijl ruhak,most meg mokaszin,ralph lauren sima feherfelso egyszeru de markas darabokkal es nem nagy markas feliratos taska hanem egyszeru taska de megis markas.ti is voltatok mar igy? Minek koszonheto szerintetek ez a valtozas?

#ruha #Ralph Lauren #mokaszin #gazdagos #uzletasszonystilus
2014. dec. 29. 04:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
persze, kinőttél ebből a stílusból
2014. dec. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Még mindig felszínes vagy (márkamánia), de az ízlés változhat. Sok embernél minden szezonváltáskor megfigyelhető a dolog, mindig az aktuális trendet követik, akkor is, ha az nem áll jól nekik.
2014. dec. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Dicséretes,hogy nem vagy már plázacica,de ez ettől még nem lesz "üzletasszony" stílus.Minden esetre jó,hogy visszafogottan próbálsz elegáns/csinos lenni!
2014. dec. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális, ahogy a 2-es is mondta, kinőttél ebből a stílusból, egyszerűen csak fejlődsz, és "nőiesedsz". Viszont ahogyan a többiek is mondták egy kicsit még mindig felszínesnek tűnik, hogy Ralph Lauren és társai ruhákat hordasz. Ez persze nem feltétlen jelenti azt hogy belül is ilyen vagy, de vigyázni kell az emberekkel, nem mindenki hajlandó megismerni a másikat belülről is!
2014. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Bocsi, az 1-es mondta hogy kinőtted a stílust:)
2014. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
Jövőre remélem goth leszel...
2014. dec. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!