Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan menjek rá egy csajra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Praxil kérdése:

Hogyan menjek rá egy csajra smárolásra? Több lent 16/f

Figyelt kérdés
Szóval már rohadtul szeretnék smárolni, de azt se tudom hogy menjek rá a csajra. Szentendrén piálgattunk, iszom a házi páleszt amit egy srác hozott épp a pillanatba kb 5 elvagyok a körből a jobb és bal oldalamon lévő barátommal és a srác kb 5 perc után már ott szedte szét a csajt smárolásba. Egyszerűen 2 percre nem néztem fel és a következő amit látok hogy úgy smárolnak, mint ha nem lenne holnap. Nyilván bennem is megvolt, hogy bepróbálkozom, de lassú voltam. Hogy kéne egyáltalán egy ilyet kezdeményezni, odaülök és megkérdezem hogy akarsz-e smárolni vagy csak beszélgessek vele és induljak neki a fejemmel és majd kiderül, hogy szeretne-e? Hogy kéne kezdeményezni ha ilyen szándékaim vannak?

2018. okt. 7. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ezt hanyagold xd
2018. okt. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Beszelgess a lannyal esetleg bokolj neki az tuti bevalik. De semmikepp se kerdezd meg akar e smarolni mert az ultragaz. 16/L
2018. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Tök élethű guminőket lehet már kapni csak nem olcsók
2018. okt. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
nem kell megkérdezni. csak karold át a vállát és majd adódik a smár is :) ha ő is akarja persze :)
2018. okt. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem is beszélgess vele, és ha ő is szeretne valamit, tényleg jön magától ne aggódj :) 19/L
2018. okt. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!