Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok a mai nap szerettem volna egy lánynak odaadni a születésnapi ajándékát de már a születésnapján sem tudtam odaadni mert mint kiderült nem volt otthon...

Tehát gondoltam majd átadom a suliban. De ott meg nem találtam hiába írtam rá ő akár több napig vagy hetekig meg se nézi sőt fent sincs! Ma találkoztam vele és pont akkor otthon hagytam az ajándékom és mondtam neki írjon már rám és át szeretném adni neki ,de erre mosolygott mondta várjak csak.. kb 2 órája itt ülök de már rájöttem nagy hülye vagyok.

A lány egy ilyen visszahúzódó típus és tényleg nagyon az tehát suliban is keresni kell. Többször is megszívatott ezzel de nem tudom eldönteni hogy most ezt direkt csinálja vagy nem mer velem beszélni mert látom rajta hogy pirul és ideges mikor velem kell kommunikálni, de tényleg az a baj nagyon szeretem a lányt és már be kéne látnom hogy hülyeség amit teszek mert ez már túl sok. De az ajándékot sem szeretném hogy kárba vesszen főleg hogy DIY cucc is van benne... Ez itt a nagy helyzet. Most mi legyen? Előre köszönöm a válaszokat és elfogadom ha hibázok mert emberi dolog és igen be tudom magamnak hogy igazságtalan az élet :)



2018. szept. 11. 17:00
 1/2 Havasy Dániel válasza:
100%
Szerintem próbálkozz még. Légy türelmes. Tudom, eddig is az voltál, de ne add fel.
2018. szept. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy szivat. A leírtak alapján csak visszahúzódó és félénk. Ne add fel! :)
2018. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!