Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket zavarna, ha a barátnőtők nagyon sok fiúval STREAKELNE snapchaten?

Figyelt kérdés

Gondolom sokan tudjátok miaz a streak(snapchaten)

Azthiszem mindennap kell küldeni valamilyen képet.

Na az én barátnőm minimum 20 fiúval streakel,és ge**ire zavar,de neki áll feljebb..


2018. jún. 24. 02:10
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon nagyon zavarna! Azt javaslom barátom, hogy csináld ugyanezt te is, meglátjuk mit szól hozzá ;)
2018. jún. 24. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Mindenkinek azt írod hogy barátom? Xd
2018. jún. 24. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Igen, miért nem szabad ? Ember vagyok, próbálok mindenkire barátként tekinteni, pedig a magyarra nagyon nehéz. Például az ilyen dumával rendelkezőkre, mint te! Utolsó!


Esetleg had döntsem én el, kinek mit írok, amíg azt jóindulatból teszem, ellenben veled, aki kötözködsz!

2018. jún. 24. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Hupsz, elfelejtettem dislike-olni a beszólásodat de már túl is vagyunk rajta muhahaha
2018. jún. 24. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
ha nekem ilyet tenne a barátnő... akkor csak becézgetném :) pl ex-nek
2018. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az tényleg jo ötlet hogy te is ugyanezt csinálod más lányokkal vagy haverokkal akiket átnevezel lány névre
2018. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Nálunk nem zavarja egyikünket sem. Emiatt ne aggódj, inkább akkor izgulj ha valakivel beszélget messengeren. Nem hinném, hogy magáról küld kirívó képeket a fiúknak. 18/F
2018. jún. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

7-es, miért?Nem beszélgethet egy lány az ismerőseivel messengeren?Jó hogy nem kell kitörölnie minden más mindenhonnan, azért mert párkapcsolatban él.


Szerintem egyébként nem kéne hogy zavarjon.Mindenkinek van magán élete a párkapcsolat ellenére is.Lehet hogy barátok, vagy szimplán ismerősök.Olyan nagy ügyet csinálsz belőle..

Az pedig hogy te is elkezded ezt az nagyon gyerekes.Mint az óvodában kb.

2018. jún. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4-es... Ez vicces. Csak mert nem rossz szándékból írtam de ne zavarjon. Miért kell egy ilyenre beszolaskent tekinteni ha én beakarok szólni akkor ezt nem így teszem. Viszont inkább nem sülyedek le a te színtedre.


Látom sokaknak nem tetszett a felesleges kiakadasod. ;)


Kérdező te pedig ne haragudj hogy itt írtam ezt meg.

A kérdésedre válaszolva ugyan ezt tenném. Tehát ugyan azt adnám amit kapok. :)

2018. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Halii! SZóval az a helyzet hogy a streak nem másról szól, mint hogy valaki szereti népszerűnek érezni magát, hogy van streaakjee... Legalábbis az ismerőseim 90 százalékánál ez a tapasztalatom. SZóval hagyjad.
2018. júl. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!