Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 164 cm,64 kg-s lány szerintete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

164 cm,64 kg-s lány szerintetek dagadtnak számít, vagy még mondható, hogy teltebb?

Figyelt kérdés
Tudom hogy számít, hogy hogy oszlik el, de most úgy kb.
2018. jún. 3. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet eldönteni küldj képet privátban akkor talán.


22/F

2018. jún. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

166 cm vagyok 48 kiló.

+16-al szerintem nagyon durván néznék ki... De az tény, hogy sok múlik például az eloszláson is

2018. jún. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Kissé molett, de ez orvosolható némi mozgással.
2018. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Heti négyszer járok máfélórás edzésre (országos bajnokok vagyunk a csapatommal akrobatikus rocky-ban,szval komolyan veszem az edzést)
2018. jún. 3. 17:55
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Agybetegek vagytok.

Dagadt az, aki 120 kiló. 64 kiló teljesen normális súly ehhez a magassághoz. Persze mindez épelméjű emberekre vonatkozik, nem pedig agyhalott elmebetegekre, akik a szertári csontvázat tartják etalonnak.

2018. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Dagadtnak biztos nem, inkabb duci. Azzal nincs semmi gond :)
2018. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Drága válaszolók!


Ti mégis honnan szűrtétek le, hogy duci a leányzó? Én 159 cm vagyok és 60 kg. De nem igazán látszik rajtam, mert viszonylag izmos vagyok (heti 4x floorballozom)


Kedves kérdező!


Ezt így vakon nem lehet megmondani. Kérdés, hogy mennyi az izom - zsír aránya, mivel az izom nehezebb a zsírnál. Ha vakon kéne megmondani, szerintem teljesen normálisnak számítasz.

2018. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nincs vele gáz! És egy jó tanács: Ne akarj nagyon vékony lenni a pasik szeretik ha van fogás a csajokon :D
2018. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

164cm vagyok és jelenleg 62kg. Voltam már 66 és 57 is. Én leginkább a 60nál éreztem magam jól a bőrömben, a másik két véglet mar frusztrált. Mondjuk én alapból egy izmosabb alkat vagyok ráadásul a természet igen kegyes volt hozzám, úgyhogy ez is számít :D

Szóval összeségében nem, nem vagy dagadt, sem duci. Ha nem érzed magad jól a bőrödben, akkor fogyj! És ne mondd h lehetetlen, eleget sportolsz! Alapból heti 6x edzéssel csak állandó a súlyom, nem fogyok. Amikor fogyni szeretnék, akkor felhúzom a kesztyűt, és egy nap kétszer, akár háromszor is edzem.

Úgyh hajrá ;)

2018. jún. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
dagadt
2018. jún. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!