Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai kamasz fiúknak tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai kamasz fiúknak tényleg ezek a “sablon” lányok jönnek be akik úgy néznek ki mintha átment volna rajtuk a fénymásoló?

Figyelt kérdés
Mostanában ezen nagyon sokat gondolkozom. Az ilyen fajta egyforma lányokra csak úgy tapadnak a fiúk, bezzeg aki valamiben más pl: nem ugyanazt a Vans cipőt és a hozzá tartozó megszokott szettet hanem egy kicsit hippisebb, na rájuk rá se néznek. Miért van ez? Ha valaki tudja rá a választ azt megköszönném mert tényleg nem értem :/

2018. ápr. 8. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:

En pl pont az ilyeneken nezek keresztul..

Nincs egyeniseguk (a stilus nem egyenlo az egyeniseggel) es altalaban kib∆szott flegmak.

Az ilyennel az a baj (bar nekem nembaj,en magasrol sz∆rok ra😅) ,hogy 16-17 eves korukig er csak valamit ez az eletpolitikajuk,aztan a fiuk/ferfiak is erettebbek lesznek a kornyezetukben es a komolyabb noket fogjak keresni.

2018. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A pömpölőjük irányítja őket. A lányok meg szeretik az elismerést,figyelmet amit az ilyen homár gyerekektől meg is kapnak csak nagyrészt nem kapcsolatra mennek. Akiket ismerek olyan lányokat azokat alkalmatlannak tartom egy kapcsolatra. Pl: egy cica baba lány kérdezett tőlem valamit. Mondom a választ és rámse hederít. Megmondtam a véleményem hogy ha kérdezel akkor hallgasd is meg. Azóta nem is köszön.
2018. ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek a lányok hányingerek. Az ilyen tömegembereket vagy fuckboy-okat megvetem. Nekem pont a normális hipszteres lányok jobban imponálnak.
2018. ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok 17/f
2018. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor úgy tűnik hogy csak az én sulimban ilyen érdekesek a fiúk😄köszi a válszokat!
2018. ápr. 9. 15:27
 6/7 anonim ***** válasza:
A hippis sem valami hűdenagyon vonzó ám... :D
2018. ápr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, nekem nagyon sok lány ugyanúgy néz ki. Úgy értem, hogy vannak ezek a tömeg lányok és az egyik haver mutat az egyikről egy képet, hogy de jól néz ki, akkor én azt a lányt teljesen úgy látom, mint a többit. Nincs bennük semmiféle egyéniség, sem az arcukban, sem az öltözködésükben. Az én sulimban is nagyon sok fiú az ilyen lányok után rohan, szóval nem csak nálad van ilyen!:D
2018. ápr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!