Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mostani 13-16 éves lányoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani 13-16 éves lányoknak milyen fiúkbjönnek be?

Figyelt kérdés
Milyen legyen egy fiú szerintetek? Pl: kedves, cuki, megértő, viselkedésr milyen
2018. ápr. 8. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Akiket beengedek az ajtón😂



Viccet félretéve, nekem olyan aki megértő, bízik bennem, romantikus, de megvéd ha kell, kedves, aranyos, vicces (ez nálam fontos) , felvállal, nem csal meg. Talán ezek a legfontosabbak, legalábbis nekem.😊

2018. ápr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Legyenek a szulei gazdagok, buta, manipulalhato, legyen nagy pocse mert az 14 evesen sokat szamit, mindig a legujabb hypebeast cuccokat hordja, nezzen ki ugy mint egy b*zi.
2018. ápr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
59%

Előszöris, 13-14 éves NORMÁLIS lánynak NEM kell pasi. Ez korai. 15-16-nak már egészen oké.

Viszont a kérdésedre a válasz: ez teljesen egyedtől függ. Vannak akinek a “rossz” fiúk, vannak akinek a “humoros” fiúk jönnek be.

Tudom ez elég általános tanács, de legyél önmagad, mert ha megjáttszod magad, és a lány nem beléd, hanem a megjátszott énedbe szeret bele, az jó nagy szívás ugyanis előbb-utóbb kiderül, hogy megjátszottad magad.

De nyílván melyik lánynak ne tetszene ha valaki őszinte, megértő, valamint odafigyel az apróságokra. Teszem azt, mondjuk csak úgy azt mondja neki “szeretlek” vagy hirtelen hátulról megöleli, virág stb...ilyen apróságokon múlik minden. A humor...a humor jó dolog, de figyelj oda mert egy-két lány kifejezetten sértődős, ha vele kapcsolatban elsütsz egy akár picit sértő viccet. Ja és én a helyedben nem használnék olyan szavakat, hogy “szercsi vaan” meg “puszcsi” ezek kifejezetten undorítók egy fiú szájából.

De például én azt gyűlölöm, ha összejöttem valakivel és egy messenger beszélgetésben úgy köszön “cső” vagy “csá”, mert ha már valaki olyannal beszélsz akit szeret, legyen benne annyi, hogy nem okoz fáradságot kiírni, hogy “szia”.

2018. ápr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lányok nagyon szeretik ha megtudod érteni oket, ha meghalgatod h mi gonjuk van, segitesznekik, es ha megtudod nevettetni oket akkor is ha rossz kedvük van. A lenyeg h törődj velük ugy h ok is érezzék a torodesed es akkor közelebb engednek magukhoz, olyan dolgokba avat be es mond el neked amiket meg a baratnoinek sem. Persze ahoz h ez a bizalom kialakuljon sokat kell beszelgetnetek es nem art ha te is osztasz meg vele bizalmasabb információkat amikor mar bízol benne, pont azert h érezze h bízol benne es kedveled ot. Ha lenne kérdésed nyugodta kérdezz. 19F
2018. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a környezetemben (sajnos) a marcus és martinus fiúk jönnek be a lányoknak
2018. ápr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tökmindegy,de ezek a prioritásaim:

[link]

16/L :D

2018. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Belsőre lényeg, hogy legyen kedves, humoros, udvarias és romantikus. Bár az nem alapfeltétel, de ha egy fiú az, akkor az szerintem nagyon aranyos.

Viselkedésre pedig jó lenne, ha hamar visszaírna, randin meghívna vagy néha baráti alkalomkor is, és szeretne. Más nem nagyon kellene😊

15/L

2018. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!