Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, leírnátok hogy nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, leírnátok hogy nektek milyen volt az első?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap lesz az első csokom,és félek hogy elbénázom..a fiú tapasztalt. És ő ugy tudja,hogy én már csokoloztam. Vajon észre fogja venni amikot csokolozunk,hogy ez az első? És mit csináljak,mert nem tudok csokolozni? Segitsetek légyszi. Normális válaszokat kérek. 💋😍
2018. ápr. 2. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem kellett volna így elmondani egymâsnak hogy mikor fogtok csókolózni, az akkor lett volna igazán izgalmas ha váratlanul ér. Nemnúhy hogy elmondjàtok egymàsnak hogy na most ekkor meg ekkor...

De ne izgulj rá, nyugidtan elmondhattad volna neki hogy még nem csináltad. Jobban megbecsülne, mert tudja h neked még nem volt és a tökéletest akarja majd kihozni a pillanatból.

Majd a fiút kell utànoznod és ennyi

2018. ápr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.Hát mi is megbeszéltük előre tudom,hogy úgy kellett volna,hogy nem beszéljük meg,de nem tudtam mikor jönne el a tökéletes alkalom,így megbeszéltük.És képzeld azon a napon megbetegedett... 3 napra.És valentin napkor jött. Szóval jött... és igazából csak szájra puszi volt.Az elején nem is éreztem nagyon semmi különlegeset,de aztán búcsúzáskor már nagyon jó volt.Kicsit azt hiszem nyál is volt benne,de azért nem kaptuk be egymás száját. :D De ha már benne vagy ráérzel.Sok sikert! :) 13/L
2018. ápr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek 😍
2018. ápr. 2. 13:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Észre fogja venni de nyugi az csak egy jó pont.;)
2018. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez már el lett bénázva azzal, hogy lefixáltátok az időpotot 😐
2018. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!