Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A lányok miért vannak annyira oda ha egy srácnak kocka hasa van meg izmos a karja? Nem értem mi annyira jó benne. A lányoknak ez vonzó?


2018. márc. 31. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem teszik
2018. márc. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A felszínes lányoknak nagyon is. Oké, az igaz, hogy elobb látok meg valakit, aki izmosabb, de elobb is jövök ra, hogy tok *hulye... Eddigi tapasztalataim szerint. En inkább a törékeny alkatú srácokat szeretem :)
2018. márc. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez a kérdés fordítva: A fiúk miért vannak oda a nagy mellű, jó alakú lányokért? Vonzó.

És, mint ahogy nem minden srácnak tetszik a nagy mell, úgy nem minden lánynak tetszik a kockahas. ;)

2018. ápr. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Igazad van! Köszönöm a válaszodat
2018. ápr. 1. 00:18
 5/7 Fruzs33 ***** válasza:

Ez így van,a felszínes lányoknak jön be.Akik a külsőre mennek.

Nem is értem őket.Meghalnak a testi adottságokért,aztán meg lehet,hogy egy bunkó s@ggfej,nagy egóval.De ez a része is bejön a csajoknak.

2018. ápr. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem azok a lányom is bejönnek akiknek nincs nagy seggük vagy mellük csak legyen szép
2018. ápr. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egyszerű ösztön. A fiúknak/férfiaknak tetszenek a nagy mellű, széles csípőjű lányok, mert az a termékenységet jelképezi. A lányoknak/nőknek pedig az izmos pasik tetszenek, mert ők jobb eséllyel tudják megvédeni őket és az utódaikat. Nyilván a mai világban ez már kevésbé releváns, de ez is egy ugyanolyan belénk kódolt ösztön/reflex, mint az, hogy ha finom illatot érzünk akkor megéhezünk, vagy ha veszélyben vagyunk akkor felgyorsul a szívverésünk.


Mint mondtam, a civilizált ember esetében már nem ez az első számú tényező a párválasztásban, mert ezzel együtt számít sok minden más együttvéve, és természetesen vannak olyan lányok akik kifejezetten a vékony srácokat szeretik (meg olyan fiúk, akik a kis mellű lányokat). Én is felszínesnek tartom azokat az embereket, akik csak a külső alapján választanak maguknak párt. Ennek ellenére ez a vonzó, és nem tehetünk ellene semmit.


Remélem segített a válaszom.:)

2018. ápr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!