Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni, hogy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, hogy ne vörösödjek el?

Figyelt kérdés

Ha meglátom, vagy rámmosolyog, mindig elvörösödöm. Mit tegyek, hogy ez ne így legyen?

14lány



#Elvörösödni
2018. márc. 31. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit. Vagy sminkeld magad, akkor olyan leszel, mint egy muanyag babu, nem fog latszani semmi ; )
2018. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem neha segít ha pirulsz, de am ha nem szereted akkor akár már holnap is leszokhatsz csak fejben dől el
2018. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem dől el fejben, ezek genetikák. Semmit nem tudsz tenni, ez még aranyos is amúgy, kérdező
2018. márc. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minden fejben dől el, kedves #2-es? Zsír, akkor én innentől elhatározom, hogy a kék szemem belilul, a szőke hajam megzöldül, szárnyam nő, és akármit eszek, olyan alakom lesz, hogy minden nő irigyelni fog, a lila szemem&zöld hajam ellenére. Továbbá olyan sellő uszonyom lesz, amivel tudok járni, unikornis gyantaszarvat növesztek, aminek segítségével többet nem kell a szörtelenítéssel bajlódnom, és egy nap alatt a hátam közepéig érő hajamat megnövesztem csupán gondolattal a fenekem alá, és olyan sűrű lesz, hogy azt hiszik majd, póthaj. Aki meglát, az meg belém szeret, mivel mind ezt eldöntöttem. Köszi a tippet.
2018. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)) egyébként azért zavar, mert kicsit kínos mikor én mint egy paradicsom vigyorgok, a többiek meg nem értik mi van velem. (Jobb esetben. Mert akinek van egy kis esze az azonnal levágja hogy tetszik, és nem akarom hogy az idegesítő barátnőim pletykáljanak)
2018. márc. 31. 17:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!