Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban de egy ideig beszéltem vele facen de Mostmár nem használja a facet. Hanem egy énekes nevén van fenn. Nem akarja elmondani. Én imádok vele lenni. De nem volt olyan h vele voltam. Csak hogy eggyütt mentünk suliba. Mindig nézzük egymást ha lehet .
2018. márc. 29. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
vonzódsz hozzá és mint ahogy leírtad ezek szerint ő is hozzád, az pedig hogy nem használja a facebookot, nem ok arra hogy többet ne tudjatok beszélni, mert mondjuk erre van a száj?! :)
2018. márc. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És én köszönjek neki ? Meg nem szoktunk beszélni, de ráveszem magam és beszélek vele!!
2018. márc. 31. 07:56
 3/3 anonim ***** válasza:
hát ha akarsz tőle valamit akkor mindenféleképpen beszélgess vele :))
2018. márc. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!