Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólítsak meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak meg egy fiút, ha ez a fennálló helyzet?

Figyelt kérdés

Egy suliba járunk, csak látásból ismerem (meg ő is jár előkészítője, ahogy én), még soha nem beszéltem vele, csak a külseje keltette fel az érdeklődésemet :D plusz Amennyit megállapítottam róla a viselkedese, meg baráti társaság alapján, az eleg szimpatikus volt, ezért szeretnek vele megismerkedni. Na de állandóan ott vannak vele a haverjai, akikkel egész nap nem szakadnak le egymásról, mindig együtt latom őket. Igy meg ugyebár nehéz odamenni, hogy mindig ott vannak mellette. A masik meg, hogy eleg “menőnek” szamit, engem meg kb mindenki lesz@r, kiveve a par baratnomet... Mindig eltervezem, hogy köszönök neki, vagy csinálok valamit, hogy eszrevegyen, de mindig, ha meglátom, meg ránézni sem merek, nehogy aztán felsüljek. Nagyon tetszik a fiu, de meg sosem beszéltünk, es eleg észrevehető azon, hogy tetszel neki, aki odamegy hozzad igy hetedik vegen, hogy “Hello, nincs kedved beszélgetni?” (holott elso óta egy suliba jartok)... Felek, hogy nem jól jövök ki a dologból. :( Mit javasoltok? (Mondanom sem kell, hogy nincs tapasztalatom az ilyen dolgokban.)

13/L, 14/F



2018. márc. 28. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szembe megy veled, köszönj rá, hogy 'sziasztok, szerintem tuti visszaköszönnek, aztán ez menjen így pár napig, aztán esetleg menj neki véletlenül, és akkor adja magát a helyzet.vagy ha ez nem válik be, akkor próbálj meg vele beszélgetést kezdeményezni interneten keresztül 🙂😉
2018. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!