Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
Van egy fiu tetszik nekem es nem tudom,hogy o hogyan erez. Regen mikor kicsik voltunk “jartunk” (11-12 evesen) azota is joba vagyunk voltak kisebb kavarasink egymassal(NEM FEKUDTUNK LE!) es nezegettem a telefonjat mert meg engette es en is oda adtam neki az enyem kivancsi voltam mi az elso kepe a (telefonja 3 eves) es lattam hogy egy nagyon regi kep amin ketten vagyunk es borzaszto rossz lett de nem torolte ki pedig megmutattam neki de azt mondta hogy jo helYen van az ott. Es kerdeztem tudod mikor keszult a kep es mondta hogy akkor amikor szerelmet valottam neki eloszor es utana jatszott tovabb a telomon. Szerintetek van meg eselyem nala? Ez jelent valamit?19/L

2018. márc. 26. 21:06
 1/3 A kérdező kommentje:
A helyesirasert bocsanat meg az ekezetert de siettem.
2018. márc. 26. 21:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha azóta is őrzi az emlékeket es igy tudja a dolgokat meg mindig, szerintem simán lehet esélyed.
2018. márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Huuuhhaaa. Ez 50-50%esély .

Egyepkent en személy szerint nem hagynám ki a helyzetet, es megprobalnam neki elmondani h mi is a helyzet. Csak próbáld a beszélgetést komolyabb témák fele terelni majd amikor ugy érzed hogy összehangolodtatok akkor kérdezz ra, de a beszélgetés kozben folyamatosan a szemébe nézz, hiszen a szemkontaktust nagyon fontos es ilyenkor sokkal jobban figyel rad mint egyepkent. Veszineti nem veszithetsz semmit, hidd el. Ha nem teszed meg akkor te is tudod hogy életed végéig bánni fogod. És mindig magadat fogod miatta okolni. Sok sikert 😃😄😁 19 F

2018. márc. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!