Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz mindig egy lány a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz mindig egy lány a buszon?

Figyelt kérdés

Mindig,amikor egy buszon utazom vele,állandóan észreveszem,hogy bámul.Ebben az a vicces,hogy egy eszméletlenül szép lányról van szó,ráadásul barátja is van.Volt,amikor én is direkt ránéztem,de ő akkor sem fordult el,hanem a végén még inkább én fordultam el,mert zavarba jöttem.Meg nem tudom,de én amikor ablak mellett ülök,inkább a tájat szoktam nézni,de volt nem egyszer olyan is,amikor szálltam le,és ő ablak mellett ült,de ő átnézett a két szék között,és akkor is konkrétan engem bámult.

Btw. Én sem tartom magamat csúnyának,volt már rá példa,hogy pár lány megjegyezte,hogy aranyos vagyok,meg mondták már,hogy jól nézek ki,de akkor is ezt nem tudom hova tenni,hogy egy ilyen szép lány bámul engem,mikor tudom,hogy barátja van,mert távolról ismerem őt nevét is tudom,meg hogy hány éves,stb...De konkrétan sohasem beszéltem vele.



2018. márc. 26. 20:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Érdekes módon tegnap óta levette a barátjával a közös képet,és az adatlapján lévő vele kapcsolatos szöveget is törölte,továbbá a profilképét is,amin együtt voltak lecserélte.
2018. márc. 29. 19:25
 12/13 anonim ***** válasza:
És mi a helyzet azóta?
2018. szept. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ugyan úgy bámul,nekem sajnos elég sok dolgom van/lesz ebben az évben és nem tdok vele már mit csinálni,megszólítani nem merem.
2018. szept. 5. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!