Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz mindig egy lány a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz mindig egy lány a buszon?

Figyelt kérdés

Mindig,amikor egy buszon utazom vele,állandóan észreveszem,hogy bámul.Ebben az a vicces,hogy egy eszméletlenül szép lányról van szó,ráadásul barátja is van.Volt,amikor én is direkt ránéztem,de ő akkor sem fordult el,hanem a végén még inkább én fordultam el,mert zavarba jöttem.Meg nem tudom,de én amikor ablak mellett ülök,inkább a tájat szoktam nézni,de volt nem egyszer olyan is,amikor szálltam le,és ő ablak mellett ült,de ő átnézett a két szék között,és akkor is konkrétan engem bámult.

Btw. Én sem tartom magamat csúnyának,volt már rá példa,hogy pár lány megjegyezte,hogy aranyos vagyok,meg mondták már,hogy jól nézek ki,de akkor is ezt nem tudom hova tenni,hogy egy ilyen szép lány bámul engem,mikor tudom,hogy barátja van,mert távolról ismerem őt nevét is tudom,meg hogy hány éves,stb...De konkrétan sohasem beszéltem vele.



2018. márc. 26. 20:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
16/f
2018. márc. 26. 20:57
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan szép, ülj mellé, aztán beszélgessetek! Hátha már nincs kapcsiban.
2018. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tetszel neki
2018. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vagy csak koszonj ra
2018. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is köszönj rá legközelebb :)

Engem is mostanában szokott nézni egy sráca buszon és nekem is eléggé bejön...mindig azt várom hátha rámköszön mert én ahhoz túl gyenge vagyok :"D

2018. márc. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 Gyenge vagy a köszönéshez? Akkor eddz szájra! Köszönésen kívül másra is jól jöhet.
2018. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Bejóssz neki.

Hogy forditva is így van-e, abban már nem vagyok biztos, mert csak azt jegyzed meg, hogy "szép lány".

Azt nem írod, hogy tetszik is.

2018. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Durva lesz, ha visszautasít és az egész közönség előtt lebőgsz. Ha van barátja hagyd a p*csába.
2018. márc. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Megszólítani egyáltalán nem merném,félek az ilyen dolgoktól sajnos.Meg azt sem tudnám,hogy mit mondjak neki.
2018. márc. 27. 15:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel bejössz az adott leányzónak. Próbálj meg felé közeledni, köszönj rá és kezdj vele valami kontaktust kialakítani, semmit nem veszíthetsz.
2018. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!