Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel többször is beszéltem messengeren, de nem tartalmasak a beszélgetéseink.Nekem úgy tűnik, hogy akar beszélgetni, mert mondta is és ő szokott rám írni.Általában az van, hogy rámír, én visszaírok, de ezzel ennyi.Órákig nem válaszol, pedig elérhető messen.Majd mikor válaszol megint rendes és aranyos, de utána újra eltűnik pár órára.
2018. márc. 24. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Na igen, ezek a dolgok nehéz kérdések. Az is lehet, hogy dolga van és nem telefonozik közbe, de a wifi be van kapcsolva és úgy jelenik meg, hogy fent van.:)
2018. márc. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha rájöttél, szólj, engem is érdekelne. Ugyanez volt velem egy lánnyal régen. Szinte mindennap rámírt, és én örültem neki és normálisan válaszoltam, meséltem neki sztorikat stb, de ő mindenre 1 szavas válaszokkal vagy röhögős emojikkal válaszolt és olyan volt mintha kb magammal beszélgetnék. Ezt eljátszotta mindennap, utána meg csodálkozott hogy szarok a fejére :D
2018. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pár hónapja tart, de még mindig nem jöttem rá, hogy miért.
2018. júl. 4. 11:19
 4/4 anonim válasza:

Magamból kiindulva:


A) Nem tud mit válaszolni rá, vagy gondolkodik a válaszon/témán.


B) Rossz hangulatban van/másokkal beszél/veszekedik messengeren.

2018. júl. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!