Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem járunk?

Figyelt kérdés
Van egy osztájtársam akit szeretek és ő is szeret engem ezt megis beszéltuk de nem akar velem járni mert attól fél hogy ha járnánk és öszevesznémk mi lenne? Ettol enis félek de viszont nagyon szeretem es nagyon szeretnék vele járni mit tegyek hogy járjunk?

2018. márc. 22. 13:41
 1/3 Mádár0218 ***** válasza:

Hanyagoljátok ezt a félek hogy össze veszünk hozzá állást, legyetek egy pár, mert csak mindkettőtök szarul fogja magát érezni és nem fog történni semmi.

Ha szeretitek egymást akkor a jóra gondoljatok, ne a rossz esetre, veszekedés lesz néha néha kicsi nagy de ez nem ad okot arra hogy ne gyertek össze.


- Hány lány mondta ezt nekem....

2018. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Gondolom ovisak vagytok szoval csak tegyetek ki fb re hogy jartok oszt kesz!
2018. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nyugodtan jöjjetek össze :)
2018. márc. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!