Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell nőcsábásznak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell nőcsábásznak lenni, csak játszani a nőkkel és kihasználni őket?

Figyelt kérdés
2018. márc. 21. 23:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
Te nagyon fogyatékos vagy...
2018. márc. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért akarod ezt tenni?
2018. márc. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan gondolkodással ami neked van kérdező,Nem te fogod őket kihasználni,hanem inkább ők fognak téged..
2018. márc. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de valaki mondja már el hogy ezt általában hogyan szokták csinálni
2018. márc. 22. 11:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem mondom, bocs. Mert csak rosszra használnád az infókat.
2018. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ahha persze, valójában fogalmad sincsen arról a bizonyos "nagy titokról" :D
2018. márc. 22. 11:49
 7/12 anonim ***** válasza:

Van fogalmam róla, ugyanis velem már előfordult olyan, hogy első randin a lány felvitt magához, és már dughattam is.


Csak hogy veled ellentétben én nem akartam őt kihasználni, hanem jártam is vele. Neked azonban nem mondok semmit, mert csak ki akarod használni a nőket, és ebben nem leszek a segéded.

2018. márc. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Aki ilyet akar csinálni az hülye.

Képzeld velem történt ilyen. Egy fiú elhitette velem hogy szeret. Nagyon szerelmes voltam belé. Aztán kiderült hogy az egész csak egy nagy vicc volt. Nagyon rossz érzés volt hogy ezt csinálta velem. Nagyon sokáig minden este sírtam.

Semelyik lánynak nem kívánom hogy ezt csinálják vele. Inkább hagyd békén a nőket.

2018. márc. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
kerlek ne csináld ezt :(
2018. márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, engem nyugodtan kihasználhatsz, előtte viszont ki kell, hogy bírj legalább egy napot mellettem... De készülj fel, hogy még a poklot is meg kell járnod velem!

14/Lány/Rocker/Sátánista/Szadista

2018. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!