Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írta ezt? Mit tudnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írta ezt? Mit tudnék erre vissza írni?

Figyelt kérdés
Azt írta egy számomra fontos személy,hogy mostanában "azért nem vagyok kedvesebb veled mer tudom hiába akarlak nem lesz belőle semmi" mit valaszolhatnék erre vissza neki? Pedig én nagyon bírom Dr mostanában teljesen máshogy viselkedik velem kicsit megváltozott
2018. márc. 18. 13:18
 1/4 Mádár0218 ***** válasza:

Szerinted, hogy


a. Te is kedveled, megmondod neki lehet valami

b. Csak barátként tekintesz rá, bocsi igen nem lesz semmi

2018. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ment a zold kez..de ő nem akar csak a barátom lenni ez volt a válasza akkor mit mondhatnék neki?? :(
2018. márc. 18. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ne kínozd. Ne írkálj neki. Hagyd békén. Csak roaazabb lesz neki, ha írogatsz neki. Csak azt fogja éretni, hogy mégis lehet valami. Reménykedni fog benne. Ahelyett, hogy túllépne rajtad.
2018. márc. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Saját véleményem az, hogy ne csak akkor legyen valaki kedves a másiktól, ha akar tőle valamit. Előbb-utóbb úgyis előjött volna ez az éne.
2018. márc. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!