Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelöltem egy olyan fiút aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelöltem egy olyan fiút aki vissza is jelölt és azt írta hogy ismerjük egymást? De ez a fiú bejön nekem. Mit írjak neki vissza?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyi nem ismerjük meg egymást méllyebben vagy nincs kedved egy kicsit beszélgetni?....
2015. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismered? Találkoztatok élőben? Vagy csak a képei jönnek be? Mert ha ismered, akkor én azt írnám, hogy igen, és hogy honnan. Ha nem, akkor elmondod hogy miért jelölted be (itt nem arra gondolok, hogy elmondod hogy bejön, hanem hogy pl ki mesélt róla vagy ilyesmi).
2015. aug. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Élőben láttam már de ő egyáltalán nem ismer
2015. aug. 18. 23:32
 4/6 theazombiee ***** válasza:
100%
Írd azt, hogy: -Párszor már láttalak és szimpatikusnak tűnsz, gondoltam itt beszélgethetünk kicsit.
2015. aug. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2015. aug. 18. 23:35
 6/6 theazombiee ***** válasza:
Majd írd le, hogyan reagált
2015. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!