Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így elhívjam kávézni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így elhívjam kávézni?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem,és szerintem ő ezt tudja is.Úgy érzem kicsit mintha le akarna koptatni,de nem mindig.Tegnapelőtt elhívtam biciklizni néhány haverommal együtt.Aztán pedig kereste az indokot,hogy ezért nem ér rá,meg azért nem ér rá,de éreztem rajta,hogy kamuzott és szimplán csak nem akar jönni.Arra gondoltam ráírok holnap,hogy lenne e kedve eljönni velem meginni egy kávét,szerintetek ez jó ötlet?Ha nem tetszem neki attól függetlenül még lehet el jön?(hisz osztálytársakként sokat beszélünk és jóban vagyunk,tehát már régebb óta ismerem őt)17F

2018. márc. 16. 02:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed. De ha nem tudod, hogy kávézik-e, akkor a kávézás mellé a teázást is megírhatod. Aztán mehettek biliárdozni, vagy csocsózni többiekkel.

De akár személyesen is odamehetnél hozzá, hogy megmond.

2018. márc. 16. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%

Ne kàvèzni hívd mert büdös lesz tőle a szàtok! Pfúj kàvè!

Hívd el egy női ruha boltba vagy egy èkszerboktba ahol sok a bizsu.

Azt imàdjàk a csajok!😂

2018. márc. 16. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Én férfiként azt mondom, hogy nekem az én időm és energiám is van olyan értékes, mint a nőnek a sajátja.


Következésképpen én nem akarhatom nála jobban a találkozást, ismerkedést. Ha ez nem azonos szintű és kölcsönös, akkor már önmagam tisztelete miatt sem vesztegetem ilyesmivel az időmet.


Ha pedig a hölgyike taktikából, tesztelési céllal vonakodik, meg kifogásokat gýartva kéreti magát, az nem más, mint játszma, taktika, manipuláció.

Ezek pedig eleve kizárják a kölcsönös tiszteletet, ami minden kapcsolat elemi alapja.

2018. márc. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem.De akkor utolsó,azt mondod,hogy ezt az ötletet el kell vetni?Mellesleg én igazából amiatt félek,hogy ha ráírok ezzel akkor a válasza az 'én nem szeretnék tőled semmit sem' lesz...lányok,szerintetek erre mennyi az esély?Ti mit csináltok akkor ha egy olyan fiú aki nem tetszik annyira,de már régóta ismered és elhív teázni mondjuk?Arra mit reagálnátok vissza?Azért elmennétek(legalább egyszer elmennétek beszélni vele mondjuk vagy vlmi)?
2018. márc. 16. 19:49
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
De jó, hogy amikor én fiatal voltam nem volt internet és nem kellett ilyen "életbölcsességeket" olvasnom!
2018. márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Most így nekem se lenne kedvem biciklizni. Nyáron tuti, de kinézek az ablakon, és keresem a biciklizős kedvem...De nincs meg:DD Amúgy meg az is lehet, hogy nem szimpik neki a barátaid. Vagy tényleg nem volt kedve biciklizni. Teljesen más elmenni veled és a haverjaiddal biciklizni vs. elmenni veled kettesben kávézni. De ugyanúgy lehet, hogy téged nem kedvel úúúúgy. Derítsd ki:) Hívd el kávézni, mit veszíthetsz? Ha így is valószínűleg tudja, hogy tetszik neked, akkor most legalább eldőlne, mi a szitu.
2018. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy a többi sráccal együtt hívtad el. Most várjál egy kicsit, egy-két hetet, és csak utána hívjad, de ne kifejezetten kávézni, mert lehet, nem is szereti a kávét, hanem egy cukiba, egy szelet tortára + valami üdítőre.
2018. márc. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Folytatás: ne ráírjál, hanem élő szóban hívjad meg. És ha azt mondja, hogy köszönöm, nem érek rá, de semmi biztatót nem mond még, hogy inkább ekkor v. akkor lenne jó, akkor többet ne hívd, és ne is írjál neki. Még ha ő kezdeményez, akkor sem.
2018. márc. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

A lepontozott 3as vagyok.


Igazán örülök hogy vannak, akik bármeddig elmennek,,akár hülyét is csinálnak magukból, mert annyira be vannak izgulva egy phuntzeera, de én nekem az a véleményem,,hogyha egy nő vonakodik találkozni meg elutasít, akkor abba a dologba felesleges tolni befelé az energiát.


Én már ezt a dolgot kitapasztaltam, voltak csajaim, voltak barátnőim, volt már élettársam is, hidd, higgyétek el, ismerem a dörgést.


De mindenki azt csinál magával és az életével, amit akar.

2018. márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%

Így is lehet szemlélni a dolgokat, kedves utolsó, de lehet pl evolúciós oldalról is. Mondjuk én azt sokkal jobban szeretem bármi másnál. Mindig megtalálom benne az igazságot. Bárhogy kapálózunk ugyanis, hogy nem vagyunk állatok, az évmilliós atavisztikus törvények még mindig érvényesek ránk.

Nézzük tehát mit mond a kérdésre Evolúció nagymester. Nos, ő úgy tartotta jónak, ha a hím keperkedik, a nőstény meg eldönti, hogy tetszik-e ez neki. A hím függőcinege nem azért épít mesteri fészket, mert úri dolgában épp nem talált más elfoglaltságot. Nem. Megépíti a fészket a legjobb tudása szerint, aztán odacsalogatja a tojót, hogy vizsgálja meg a művét. A tojó jön, és ha nem tetszik neki, amit lát, továbbáll a szomszéd Jóska fészkét megnézni. Amíg csak egy minden tekintetben megfelelőt nem talál. Amelyik hím hoppon marad, az sem pusztul bele a bánatba, hanem tanuk a dologból, és jövőre jobb fészket rak. Vagy ha nem hajlandó tanulni, kihullik a rostán, és nem jutnak tovább a génjei.

A hím szarvasbika sem azért pofozza le a porondról a vetélytársait, mert a felesleges agresszióját akarja levezetni, hanem azért, mert számára ez a megmérettetés jelenti az esélyt a tehenek kegyeihez.

Az ember másmilyen kérdéssort kapott ezen a vizsgán. Neki szerelembe kell ejteni a nőt ahhoz, hogy utódot reméljen tőle. Ezt pedig csak úgy tudja megtenni, ha igyekszik a közelébe férkőzni, és ekképpen bebizonyíthatja, hogy ő a legfaszább csávó széles e világon.

2018. márc. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!