Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elhívjam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhívjam egy baráti talira?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik el is mondtam neki, de szólt, hogy nem szeretne barátnőt. Szinte nem látom, mert edzésre se jön le és nagyon jó lenne már látni még akkor is ha csak barátilag. Amúgy rendes fiú amikor még együtt jártunk edzésre és ha hozzám szólt akkor mosolygott és közvetlen volt.
2017. okt. 31. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Hívd el nyugodtan, érezd jól magad vele. Legyél közel hozzá, egy idő után ki tud alakulni valami. Csak hagyjad hogy történjenek a dolgok :D
2017. okt. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze 🙂 És értékelni fogja hogy elhívtad ( hidd el tapasztalatból mondom) a jelenlegi barátomat is én hívtam el "baráti talira" ami végül randi lett 15/L
2017. okt. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak annyi van hogy elmondtam neki és akkor mondta hogy nem akar barátnőt meg persze azt is hogy elfoglalt. Megpróbáljam még így is?
2017. okt. 31. 14:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy menjél el mintegy barát, ne úgy mint egy udvarló.
2017. okt. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elhívtam végül
2017. okt. 31. 19:54
 6/9 anonim ***** válasza:
És mi történt? :D
2017. nov. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értékelte a próbálkozásom de mondta hogy be van táblázva és inkább másra fordítsam a neki szánt energiát🙁
2017. nov. 1. 13:53
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert, hogy nem tud egy kapcsolatot betenni az életébe😢😥
2017. nov. 1. 13:54
 9/9 anonim ***** válasza:
csak azt hiszi :D
2017. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!