Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne egy lánytól megkérdezni, hogy akármennyire is tetszem e/ bejövök e neki?
2018. márc. 15. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Hat, ha talan szerenyen leszolod magad picit, konkretan ami az erosseged azt lekicsinyited, vagyis ezt mondod a lanynak...ha nem jossz be neki akkor rad hagyja vagy mond valami kozhelyt, ha bejossz neki akkor meggyoz hogy nincs igazad es bokolni fog...tapasztalat :)

18f

2018. márc. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

Oh... Na. Az első válaszoló hülyeséget írt.

Ez a: leszólom magam és várom, hogy megvigasztaljanak/dicsérjenek elég szánalmas.

Ha tetszel neki azt úgyis látod, érzed. Akkor szívesen van veled, érdeklődik, örül ha meglát, ha írsz neki.

De ezeket a direkt kikérdezéseket légyszi felejtsétek el, csak kellemetlen helyzetbe hozzátok az embert, sarokba szorítjátok.

Gondolj bele ha valaki odaáll eléd és azt kérdezi: szerinted én helyes vagyok, jófej vagyok, bírsz engem? Akkor mit válaszolsz? Nyilván nem mondasz olyasmit, hogy: figyi, szerintem te ronda vagy és unalmas és tele van veled a bakancsom.

Ilyenkor mindenki igyekszik valami pozitívat mondani a másikról akkor is ha totál mást gondol valójában.

Ezért mondom, hogy hagyjátok ezt a vallatólámpa-megoldást, ez nagyon béna.

35n

2018. márc. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szimplan kerdezd igy: amugy milyen fiuk tetszenek , en peldaul tetszem neked?

Peldaul igy! Megha azt is mondja hogy nem a rrakciojabol ra lehet jonni hogy mi az igazsag!

De elotte verd ki

2018. márc. 16. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!