Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel holnap találkozok és minden barátom utálja régen én is utáltam de rájöttem hogy tud rendes és szerethető lenni. Attól tartok hogy szólógatni fognak hogy minek megyek el vele stb nem akarok a lánytól semmit csak jóba lenni vele

2018. márc. 14. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Attol fugg te mit akarsz.

Megfelelni a barataidnak azaz hallgatni kulso velemenyekre?

Vagy azzal a lannyal lenni akivel joban vagy es valoszinuleg szeretnel tole tobbet(javits ki ha nem😅)

Ha tobbet talalkoztok a lannyal akkor a barataid is jobban megismerik es feltetelezhetoen valtozik a velemenyuk

2018. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!