Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Vagy ezt már jobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Vagy ezt már jobb lenne ennyiben hagyni? (lent)

Figyelt kérdés

Most vagyok végzős középiskolában,de az utóbbi két hónapban megtetszett egy fiú osztálytársam(én lány vagyok, természetesen:D).

Visszagondolva, mindig helyesnek tartottam, de ennél nem több,egyszer neki is, nekem is volt kapcsolatom.

Mivel elég visszafogott vagyok,aki nem szól hozzám,ahhoz általában én sem, így csak néha beszéltünk 1-1 mondatot. Viszont mostanában néha megkérdezi,hogy mi van velem,és összeségében kedvesebb,figyelmesebb mint eddig bármikor. Lehet,hogy most igazából pont ezzel keltette fel a figyelmem főként.Bár ez önmagában semmit sem jelent, ő mindenkihez ilyen kedves.

Egyrészt nem is tudom miről beszélhetnék vele és hogyan, mert a barátaival szokott lenni,másrészt gondolom furának tartaná, ha most próbálnék összebarátkozni vele...

Ti mit tennétek a helyemben?



2018. márc. 13. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Semmit.

Ne udvarolj lány létedre, mert az ilyenektől már kihullik a hajam...

Ha ennyi elég,hogy vlaaki figyelmes meg kedves, én is az vagyok, akkor ismerkedjünk má'....

2018. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem akarok "udvarolni" neki, akkor nem lenne ez a kérdés...

Miért,a legelején, mi kell ahhoz hogy valaki tetszen,kinézeten és kedvességen kivül?

2018. márc. 13. 18:35
 3/7 A kérdező kommentje:
És nem az volt a kérdés, hogy normális-e hogy ennyi alapján tetszik. De végülis ez is hasznos válasz, mert abban igazad van, hogy ne én udvaroljak neki, úgyhogy köszi.
2018. márc. 13. 18:39
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Továbbra is ezt gondolom,nem szenvednél hiányt nélküle...

De van egy olyan érzésem,hogy te teszel arra, ki mit válaszol, te bájologni fogsz vele.

2018. márc. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Eddig se bájologtam vele,szóba állok vele ha hozzám szól, ennyi.:D

Amennyiben az emberek többsége azt válaszolja, hogy hagyjam a fenébe vagy nem lesz több válasz, akkor nem is fogok semmi mást tenni, "bájologni" se.

2018. márc. 13. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

TÉnyleg az alapján akarsz cselekedni,hogy az emberek hányad része buzdít erre?

Itt az emberek többsége azt javasolja, ismerkedjünk, udvatroljuk 12 éves kortól korlátlanul, itt nem fogsz reális képet kapni.

18-19 évesen egy ilyen kérdést egyedül is el kéne tudni dönteni. Ha ennyit sem tudsz, érdekelne, mit csináltál te korábban egy párkapcsolatban.

Téged két alap tulajdonság elkápráztat, ez túlzás. Valamit kezdj az ideális pasi-kép kialakításával, aztán majd keress valakit.Szintén nem az udvarlásra gondoltam.

2018. márc. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Adj felé ne túl feltűnő jeleket, és ha észreveszi, lépni fog. Nem kell odamenni hozzá és udvarló szövegeket mondani, hanem elég nem nyelvi eszközöket is alkalmazni.

Hajcsavargatás a közelében, szemkontaktus (de ne legyen ijesztő, és ha nem viszonozza ne bámuld), szájharapás, és BESZÉLJ vele. Osztálytársak vagytok, csak oda tudsz menni hozzá szünetben, és valamiről megkérdezni. Pl hogy mi volt a fizika házi, és kéne segítség neked benne.

2018. márc. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!