Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor néz a csaj akinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor néz a csaj akinek elvileg nem jövök be. Miért néz akkor?

Figyelt kérdés

Messziről néz megfigyeltem

Szeme sarkából

Meg olyankor amikor én nem nézem azt hiszi

Ja meg nevet azon ha valami hülyeséget csinálok



2018. márc. 13. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor csak azer nez h mikor leszel megint hülye hogy nevessen rajtad xd
2018. márc. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez sok mindetől függ. Pl. honnan tudod, hogy nem jössze be neki? Csak mert simán lehet, hogy igazából bejössz neki, és azért nêz.
2018. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik egy fiu, de szoktam néha figyelni, mert en meg latom, hogy nézni szokott (mar tudom, hogy tetszem neki) es úgymond ellenőrzöm, hogy most is figyel-e.


De te tudod pontosan hogy nem tetszel neki? Mert ha nem, akkor simán lehet, hogy tetszel neki

2018. márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem tetszik egy fiú és azér nézem hogy tudtára adjam ha egy lány néz tetszel neki
2018. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy hívnak? Tippelek h Dávidnak!!! Kérlek szépen priviben Írj!!! Nagyon várom!!!!!! Ha vissza irsz és megmondod a neved akkor elmondok valamit ami érdekelhet!!!!!! 😊😉
2018. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tuti fix h tetszel neki! Mond el neki h neked is tetszik!! Örülni fog!!! Csak nem mer beszélni az érzéseiről.
2018. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyit mondok h ismersz engem és tetszel nekem!!!!!!!
2018. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!