Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Okos, vagy szép/jóképü partner?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okos, vagy szép/jóképü partner?

Figyelt kérdés
A külső szubjektív, tehát itt most általatok szépnek tartott embert képzeljetek el.

2018. márc. 5. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Átlagos.
2018. márc. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fogok hazudni. A szép nekem fontosabb. Ki vagyok mar azoktól a fiúktól akik azt hiszik hogy ők gyurmaztak a bolygot kerekre csak nert eppen programoznak vahy matekból ki tudja milyen jók. Ilyen pasim sok volt már nem működött. Jártam olyan valakivel aki "túl buta volt hozzám" szüleim/barataim szerint is, de mégis sokkal jobban megvoltunk vele, jófej volt, nem unatkoztunk, tisztelt engem de közben normálisan is viselkedett (nem úgy mint par kocka, akik megfogtak velem az isten labat meg stb. ) szerintem az okossag tulertekelt, ha vki tetszik neked es jó ember akkor nem iz iqja a fontos.
2018. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vicces
2018. márc. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Legyen mind a kettő egyszerre! Na meg ne használjon ki, mert az a halálom!

Olyan is van, aki aranyos, jó tanuló és vonzó is, csak nem mindig jár együtt a két dolog!

2018. márc. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!