Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gamer lány? Ciki?

Figyelt kérdés

Igazából,most megyek 9.-be.Nagyon szeretek gépen játszani,jöhet cs,pubg,lol,wow,amihez kedvem van.

De itt a suliban a lányok rendkívül gyerekesnek látják ezt.

Mindenki szerint ennyire zavaró,vagy csak a bolond osztály társak látják így?

Nagyon hátrány ez középsuliban?

15/L



2018. márc. 5. 18:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Én is Gamer vagyok. Igaz 28 éves. Nálam nem tudták.
2018. márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Csak a legtöbb lány tartja gyerekesnek tartja. Manapság úgy is sok gamer van, ha szerencséd lesz akkor jó gaming haverokat is találsz.
2018. márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Dehogy hátrány, sőt előny.

Én is gamer vagyok de inkább PS-en játszok. (Ez rímelt :D )

2018. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nálunk én vagyok a gyökér, aki nem gamer az osztályban. Nem tartom gyerekesnek, csak nem köt le.

Tanulság: Ne menj infós suliba, ha nem vagy gamer, mert hamar rájössz, hogy elcseszted...:D

15/L

2018. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igazából én azt vettem észre, hogy a fiúk jófejek velem, és egy-egy játékról bármelyikkel el tudok beszélgetni. A lányok inkább ezzel a "Az de egy pasizos r-b-nc" nézéssel néznek rám 😂😂😂
2018. márc. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szép vagy mellette?Adsz magadra?Nem vagy full antiszoc?Ha ezek igazak akkor sz@rd le őket, és keress valami jó gamet mert ezek a divatjátékok, hogy is mondjam, tényleg nem a legjobbak :D
2018. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem gondolom magamat csúnyának,barátkozós vagyok:)

Infós suliba megyek remélem lesz még ott is sok kocka :)

Köszi a válaszokat:)

2018. márc. 5. 21:02
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ciki? Dehogy ciki!:D a kocka haverjaim odavannak a gamer lányokért..:D infós suliban meg tuti csomó barátod lesz, hisz a közös érdeklődési kör adott :D

Hogy gyerekes-e? Nem:D Egyetemen is rengeteg gamer van, főleg gazdinfón, mérnökinfón, programozáson..:D

Egyáltalán nem gond, sőt!:D

2018. márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem ciki !

Mondjuk én is gamer vagyok, de nem tudom mi ezzel a baj.

Nem vagyok kocka csak szimplán jobban szeretem a játékokat. Már olyan 6-7 éves korom óta játszok. (kaland, autós, fps, horror, szimulátor meg egy szűk RPG) Most 19 éves vagyok és még mindig játszok. Azóta egy PS2 (mai napig megvan), PS3, PS4, PS4 Pro és egy alap gamer gép tulaja lettem közel 200 eredeti lemezzel. Ha majd a pénzem engedi egy xBoxot is beszerzek. Szerintem nincs ezzel semmi gond, ez is egy hobbi mint a balett, rajzolás, bélyeggyűjtés meg minden más. 19/f

2018. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is gamer vagyok:D

Ps,Xbox,Pc minden:)


De én se mondtam el senkinek, bár voltak srácok, akik külön kérték, hogy menjek velük játszani TSre is:)

Olyanok is, akiket amúgy nem ismertem azelőtt.

2018. márc. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!