Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szarozzák a távkapcsolatot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szarozzák a távkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nem belekötni szeretnék, nyilván jobb ha közel van, de működik 300 kilométeres távolságokban is, és igen rossz hogy emiatt nem látják annyit egymást, de jobb mintha nem lennének egymáséi, és így kiderül mennyire is kitartóak egymás felé, mellesleg csak megjegyezném, hogy a tapasztalataim alapján a fiatalok között az enyémmel együtt 2 normális kapcsolatot tudok, és mindkettő távkapcsolat, azaz az egyik már csak fél évig, bár embere is válogatja mert hát manapság az a jó ha mindenkivel összefekszenek..
2018. márc. 5. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Igazából csak azzal a távkapcsolattal van baj, ami úgy távkapcsolatként jön létre. Gondolok arra, hogy eleve valami közösségi oldalon ismerkedett meg a két fél és vagy nem találkoztak még, vagy még kevésszer találkoztak.

(Ha valakik mondjuk több hónapja együtt vannak, de egyik fél elkellett költözzön és úgy folytatnak távkapcsolatot, azzal semmi baj nincs)


A távkapcsolattal sokszor az a baj, hogy nincs benne rendes kommunikáció. Még ha Skypeon vagy messengeren video chatelsz is, nem ugyan az, mintha szemtől szembe beszélgetnétek. Főleg az a gáz, hogy ha valakik csak chatben folytatnak beszélgetést. Így igazából becsapjuk saját magunkat és a másikat is, hisz igazából egy messenger beszélgető partnert szeretünk, nem azt a személyt aki mögötte van

2018. márc. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értesz távkapcsolat alatt.

Az nem kapcsolat, hogy neten beszélgetünk és fél évben egyszer találkozunk.

Nekem is volt távkapcsolatom, viszont mi minden héten találkoztunk. Felváltva utaztunk egymáshoz. Egy héten 2-3 napot mindig együtt töltöttünk.

2018. márc. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első, én a menyasszonyomat ismertem meg ezen az oldalon még pár éve, majd lett belőle találkozás és jól működik :o
2018. márc. 5. 10:32
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Mi az a 'távkapcsolat'?

Ha a neten kezdesz beszélgetni valakivel, akiről még abban sem lehet meggyőződni, hogy az, akinek/aminek mondja magát, de úgy istenesen belezúgsz?

A legtöbbjük találkozni sem akar, nehogy kiderüljön csalása.

.

Ha személyesen ismeritek egymást, találkoztok rendszeresen, megbíztok egymásban, az nem 'távkapcsolat', hanem ideiglenes 'külön élés'.

2018. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van, akinek működik, másnak nem. Én például nem tudom elképzelni, hogy az esetemben működne. Akinek jó, annak egészségére!
2018. márc. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Általában nem hiszek benne, de a szüleim távkapcsolat után házasodtak össze a 70-es években és azóta is együtt vannak :D (azóta persze együtt laknak)
2018. márc. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert ha több ország választ szét két embert, az 50%-ban pofáraeséssel végződik! De nem mindig!
2018. márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
300 km az nem feltétlenül két ország. Szüleim közt 400-nál is több volt, Magyarországon belül.
2018. márc. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Azert szarozzuk a tavkapcsolatot mert az is. En imadom a parom de legszivesebben befejeznem. Hiaba akarnam lezarni, nem tudom mert szeretem, ordogi kor...
2018. márc. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tök jó legalább nem kell nézni mert otthagy xD a távkapcs király így utólag is xd
2019. szept. 30. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!