Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyena sírásom oka?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyena sírásom oka?

Figyelt kérdés

Most valószínű ez nagyon szánalmasnak fog hangozni de kérlek titeket nagyon szépen hpgy csak értelmes válaszokat adjatok. És csak olyanok írjanak akik megis értik a helyzetet. Sokszor nem értem hogy a magukat ,,VICCESNEK,, hitt emberek minek is írnak lenéző szarkasztikus válaszokat... na mindegy erről ennyit.

A kérdés meg az lenne hogy van egy fiú akit viszonylag ritkábban látok, és nagyon nem is van lehetőségünk dumálni mert ő megy a haverjaival, én meg a csajokkal ... de ebben a pár percben míg lát megragadom a lehetőséget és elmegyek gyors léptekkel mellete mint aki siet valahova közben ,,sírok,, bevizezem a szemem stb olyan fejet vágok majd.. ez a fiú nagyon emberséges 100 százalék biztos vagyok benne hogy megfogja kérdezni hogy mi a baj.. valamivel elő kell rukkolnom , de nem szeretnék ilyen szánalmas dolog miatt sírni hogy ,,Jajj hát tudod letört a körmöm,, ez nem én lennék... valami komoly dolgot szeretnék, valami személyesebbet, de sajos semmi sem jut az eszembe.. Kérlek adjatok ötleteket hogy mik miatt tudnék ,,sírni,,?!



2018. márc. 4. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Összevesztek a szüleid vagy a barátokkal vesztél össze. Esetleg kórházba van egy rokonod. Bár őszintén megmondom, hogy nem így kellene felhívnod a figyelmét.
2018. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Saját vélemény:


Ha egy lány sír (legyen az ismeretlen, barát, barátnő, rokon) számomra az egy nagyon szomorú látvány, én is simán eltudom bőgni magamat ha tényleg olyan van és mesél egy kicsit. Ettől függetlenül azt gondolom, hogy nem ez a legjobb megoldás a figyelem felkeltésére. Ha komolyan van valami nagy baj amit vele szeretnél megbeszélni, hát szíved joga. De kamu dolgokat ne találj ki, az taszító ha egy lány hazudik (nyilvánvaló kapitány ismét megjelenik). Számomra a szomorúbb / komorabb arc is kérdéseket kreál a fejemben, hogy mi baj lehet, én ezt jobban tudom ajánlani. Vagy ha csak az a lényeg, hogy felhívd a figyelmét és rád írjon / kezdeményezzen, akkor szimplán szemezz vele egy kicsit mikor elmész mellette, meg mosolyogj amikor köszönsz. Nem tartom a legjobb megoldásnak ezt a sírásos dolgot, de szerintem nem szánalmas (majdnem csak aranyos, csak érted, nem ez erre a megoldás :D).

2018. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Becsapással, műkönnyekkel kezdenél?

Mielőtt elindulnál, a várható találkozás előtt nem sokkal pucolj meg és apríts fel 2÷3 fej hagymát!

Nem kell hazudnod, lesz okod könnyezni.

2018. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Eloszor is, ha mellettem sietve elhalad egy siro lany, nem valoszinu, hogy megszolitom, pláne ha tovább megy.

Masodszor, EZ valami QRVA NAGY otlet szerintem xd. Valami olyasmit mondj, hogy osszevesztel baratnoddel, vele beszeld meg min vesszetek ossze.

17f

2018. márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szánalmas buta kislány.
2018. márc. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!