Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "szedjem fel"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "szedjem fel"?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki nagyon tetszik.Neki sincsen pont senkije,és csak 2 évvel idősebb mint én.Minden reggel szoktam látni,de nem egy suliba járunk.Instán szokott kedvelgetni,bejelölt facen/snapen stb.Egyik közös ismerősünk által tudom hogy szépnek tart.Viszont nem tudom akar e valamit,ha találkozunk általában felém néz.1 hónap múlva esküvőre megyek,és jó lenne ha tudnék kivel..Nem ez a fő indok amiért összejönnék vele de szempont.Szóval gyorsan kéne cselekednem.Válaszokat előre is köszi.

2018. márc. 3. 18:59
 1/4 anonim válasza:
100%
A legjobb ha érezteted vele, hogy nem közömbös a számodra, ugyanis 2 féle srác van aki mer udvarolni és magátol "közelít" a lány felé aki tetszik neki és a másik aki nem mer és inkább elengedi, mert azt hiszi, hogy úgysem tetszik neki. Szerintem ez a leggyorsabb/hatásosabb módszer.
2018. márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

"1 hónap múlva esküvőre megyek,és jó lenne ha tudnék kivel.."

Esküvőre nem viszünk olyan embert, akit 1 hónapja ismerünk. ROssz hírem van, mert ilyen embereket meg sem hívnak. A házasodó felek számára csak egy idegen lesz, meg őszintén szólva, neked is. 1 hónap az semmi.

És sehogy se szedd fel, nem a te dolgod.

2018. márc. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam,pl.”veletlen”kuldtem neki egy kepet snapen,es arra egybol reagalt egy masikkal,aztan irtam hogy bocsi nem figyeltem elkuldtem stb.,de nem tudom hogyan kene hogy nd jarassam le magam
2018. márc. 3. 19:44
 4/4 anonim válasza:
Nem járatod le magad. Ha tényleg akarsz tőle valamit, bátran környékezd meg! Éreztesd vele, hogy foglalkoznia kell veled!
2018. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!