Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez? Már nem is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Isabell10303 kérdése:

Mit jelent ez? Már nem is tudom mit gondoljak.

Figyelt kérdés

Van egy srác akibe régóta bele vagyok esve, de van barátnője, az egyik drága barátnőmnek hála jól tudja ezt a fiú.

Igyekeztem keresni, hogy legalább kimagyarázzam magam a dologból, de vissza se ír, tegnap meg elkezdte belájkolgatni a képeimet...

Geez... Nem értem ezt a gyereket.



2018. márc. 1. 23:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Az konkrét volt! Gratulálok!
2018. márc. 2. 10:11
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg akar téged pályázni. De valszeg ő még egy kisfiú, nem feltétlenül érett egy párkapcsolatra, de ahogy te sem vagy az feltétlenül. Mert hogy most ide-oda fog ingázni köztetek, hogy melyiknek csapja a szelet éppen? Vagy lehet, hogy veled csak szórakozik, és poénból kezdte el belájkolni a képeidet, ha vissza se ír. Vagy még az is lehet, hogy nem tudta miként lereagálni, de bűntudata volt azért, amiért nem írt vissza, nem akarta, hogy azt hidd, hogy akár csak sima emberként, vagy akár nőként semmibe vesz; úgyhogy ezért el kezdte belájkolgatni a képeidet, hogy lássad, hogy értékel téged.
2018. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!