Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy túl vagyok egy kapcsolaton. Ezzel a fiúval tök úgy éreztem illünk egymáshoz minden szempontból, de külsőleg is nagyon egy szinten voltunk. Nem dicsérgetett állandóan, de amit tudott megtett, megbecsült, nem lógott rajtam állandóan, nem féltékenykedett oktalanul, viszont biztos szeretett.

Van egy új fiú aki nekem nem jön be külsőre mert nekem a vékonyabb, sportosabb fiúk jönnek be, én is járok edzeni.

Szóval ő most kb fut utánam, hogy az övé legyek, akármit megtenne értem, hogy szeressem. Kb két problémám van vele, az egyik az, hogy külsőre nem jön be. Ez is és a másik is megoldható lenne ha hajlandó lenne érte tenni hogy változtasson rajta.

Én viszont nem szeretném őt kihasználni, és nem szokásom olyanokkal együtt lenni akiket csak változáauk után tudnék talán szeretni.

De egyszerűen nem érti meg, hogy mi a helyzet. + még előző kapcsolaton sem vagyok túl 100%osan.

Tudom hogy ő a tenyerén hordozna, akármit megtenne értem. De úgy érzem ezt csak azért látja most így, mert túl jónak tart magához. Ha viszont ő is lefogyna és sportos alakja lenne több csajt megkaphatna és már nem lennék neki ekkora szenzáció.

Az előző barátom is szeretett, de mivel vele én is akartam a kapcsolatot nem kellett hónapokig küzdenie hogy járjak vele, és mivel egy szinten voltunk külsőleg nem dicsérgetett egy nap százszor.

Alapból még úgy érzem nem állok készen egy kapcsolatra és nem is szeretnék még, viszont a srác azt mondja bármeddig várna rám.

Mit gondoltok erről a helyzetről?

18 L



2018. febr. 28. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt hogy ennél jobb fiút aliga kapni.

Szerintem ha teheted akkor ne hagyd elmenni, mivel szegény ott küzd érted már hónapokig.

Én biztos h nem hagynám ott, persze az elején még okés. Mert megnézném h akkor csak úgy ott hagyna,mint eb a szarát. De mivel utána még mindig teper ÉRTEM ezér azt mondanám, hogy basszus ez tényleg szeret.

Nem baj, az hogy ha valaki dicsér, annak inkàbb örülni kell. Hisz olyan sok rossz indulatú ember van. Legalàbb valakitōl minfig hallgatok magamról jókat és nem megy el az önbizalmam.

Szóval igen..

2018. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Senki nem küzd értem hónapokat. Az előző barátnomnak nem kellett mert vele én is össze akartam jönni. A mostani fiúval hónapok óta csak beszélünk, egyszer találkoztunk de ő már halálosan szerelmes belém állítása szerint és várna rám ameddig kell csak hogy össze jöjjek vele, de nekem ő nem jön be...
2018. febr. 28. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy nem jön be, ez csak külsô tulajdonságra alapszik.

Nem is ismered, akkor honnan tudod hogy mi lesz a vélemenyed kêsőbb?

2018. márc. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!